חיוך של ניצחון: חודשים לאחר שבעלה ניסה לרצוח אותה, חבט בה ודקר אותה בכל חלקי גופה, שירה איסקוב ממשיכה להתאושש ולהחלים מהזוועה - והחל מהיום (ראשון) היא גם יכולה לשוב ולחייך. לאחר שאיבדה שיניים רבות במתקפה האלימה, כפי שניתן היה לראות בעדותה המטלטלת בתוכנית "עובדה", יש מי שהתנדב להשיב לה את החיוך. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

כתבות נוספות ב-N12: 

רופא השיניים ד"ר גיל אספרנה הרים את הכפפה - ובחר להשתיל לשירה שיניים חדשות, שיאפשרו לה לחייך שוב חיוך מלא. "שירה הייתה מחוסרת שיניים, החזרנו לה את החיוך המלא", סיפרו במרפאה ל-N12. "זה תהליך ארוך, לא משהו שקורה בן יום. נשתיל לה שיניים בהמשך ונהפוך את השיניים הזמניות לקבועות". 

איזה יום מרגש! ד"ר גיל אספרנה השתיל הבוקר את השיניים הזמניות לשירה איסקוב ועכשיו החיוך כבר כמעט מושלם! בחודש הבא נלווה...

פורסם על ידי ‏חמ"ל בר גפן‏ ב- יום ראשון, 24 בינואר 2021

 
‎בערב ראש השנה האחרון, שירה איסקוב כמעט ונרצחה על ידי בעלה אביעד משה, בדירתם במצפה רמון. "כשעצמתי את העיניים ביקשתי מעדי, השכנה שתשמור לי על הילד", שחזרה שירה בפני מצלמות התוכנית 'עובדה', "היא הבטיחה שהיא שומרת לי על הילד, ומבחינתי, ברגע הזה החיים שלי הסתיימו. הבנתי אז שאני הופכת להיות עוד אחת מהרשימה. רק כשהתעוררתי בבית החולים הבנתי שאני בחיים, ששרדתי. בבית החולים נתנו לי 20 אחוז לחיות, ואני כאן".

שירה איסקוב
שירה מחייכת. כך היא נראתה לפני המקרה