הקומיקאי והתסריטאי רשף לוי הודיע כי יאפשר גם לקהל שלא התחסן להגיע להופעה שלו, בניגוד להנחיות המגבילות את התרבות לתו הירוק. בפוסט בעמוד הפייסבוק שלו, הבהיר לוי כי הוא מאמין בחיסונים לקורונה וכי הוא התחסן בעצמו, אבל אינו מוכן למנוע מהקהל שלא מעוניין להתחסן להגיע להופעה. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

לוי פתח בביקורת על הטיפול של הממשלה במשבר הקורונה, ועל קבלת ההחלטות שהפלתה את התרבות לעומת ענפים אחרים לאורך החודשים האחרונים: "השלטון שלנו, שלא הצליח לאכוף את חוקי הקורונה לא בתל אביב ולא בבני ברק לא בטמרה ולא בהפגנות, שאישר ל-300 איש לנסוע במטוס שעה וחצי לדובאי בחלל סגור אבל לא הסכים שנופיע, מצא עכשיו את החמור התורן שלו – הקומיקאים והזמרים. אנחנו אמורים לעשות סלקציה (מילה נוראית, תודו) לקהל בשביל שכולם יתחסנו". 

"זה לא יקרה שלטון יקר", המשיך לוי. "שנה שכחתם אותנו בבית. לא הופענו והנשמה שלנו נשברה לשניים. עכשיו רוצים שנצא נגד חצי מהקהל שלנו ונריב איתו. מה שאתם לא הצלחתם לעשות בהסברה אתם מצפים מהפראיירים שלכם, האומנים הזנוחים".

"אגב, כל זה גם לא חוקי. זכותם של אנשים להחליט בעצמם על הבריאות שלהם. טיפול רפואי זה לא חגורה באוטו. ככה זה בדמוקרטיה. האנשים שלא מתחסנים חושבים אחרת ממני. חלקם הן נפגעות תקיפה מינית למען השם (!), חלקם מפחדים או לא מאמינים במדע. ועם כמה שזה קשה, צריך לשכנע אותם ולא צריך לפעול באלימות. כל מי שיבוא לראות אותי – וזה לא משנה אם זה הבן של בן גביר או הבת של חנין זועבי – כולם ייכנסו. אני לא מחנך קהל, אני מבדר אותו, מצחיק אותו ומנסה לתת לו שעה וחצי של אושר".
 
"אין מה לפחד מלשבת באולם עם מסכה כשאתה מחוסן, גם אם יהיו בקהל כאלה שבחרו שלא להתחסן", סיכם לוי.  "תפסיקו לדבר על אזיקים אלקטרונים, יצאתם מדעתכם? אנחנו נשרוד את הקורונה ביחד והאומנות תחבר בינינו ולא תפריד. גם מי שחושב ההיפך ממני מתוך פחד ודאגה, תבינו שזה לא דבר שאפשר לדרוש מאיתנו. לפתור בעיה שהמדינה לא מצליחה לעשות כבר שנה ויותר".