בזמן שבממשלה מתווכחים על עוצר לילי בישראל, מאות נוסעים תועדו הלילה (בין רביעי לחמישי) בידי העיתונאי יואב לימור מצטופפים בהתקהלות גדולה בדרך להחתמת הדרכון בנתב"ג. בתמונות נראים מאות הנוסעים עומדים צפופים וללא מרחק אחד מהשני. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

מוקדם יותר התראיין מנכ"ל משרד הבריאות לרשת ב' והתייחס להדבקה בקורונה בקרב החוזרים מחו"ל. "אנחנו עוקבים אחרי התחלואה בכל המדינות ומוציאים עדכון כל שבועיים", סיפר, "אנחנו היום נחמיר את כל הבדיקות ואכיפת הבידוד לגבי החוזרים ממדינות אדומות עם תחלואה מאוד גבוהה כמו טורקיה".

עומס נוסעים בנתב"ג
עומס נוסעים בנתב"ג

לגבי ההחלטה להשאיר את איחוד האמירויות מדינה ירוקה אמר: "מידת ההידבקות בקורונה באמירויות נושקת לאדום. התלבטנו רבות באשר לחזרה של הישראלים משם כשהם חלילה לוקים במחלה. החלטנו שאנחנו נותנים שם זרקור צהוב, אם בעוד עשרה ימים הדברים יהיו לכיוון אדום עם תחלואה רבה, אנחנו נהפוך אותה לאדומה".

לוי התייחס גם למצב התחלואה הנוכחי והזהיר: "אנחנו בהחלט נגיע לסגר שלישי אם לא נצליח להוריד את התחלואה - נצטרך לייצר עוד הגבלות כדי להשתלט על זה".

בתוך כך, הודיעו ברשות שדות התעופה כי החל מחצות בצאת השבת הקרובה, כל תהליך הרישום לטיסה (צ'ק אין) והבידוק הביטחוני בטיסות הבין-לאומית יחזור לטרמינל 3. זה ייעשה לאחר שהסתיימו עבודות שדרוג ואחזקה במערכות המיון שהתבצעו בטרמינל 3. הפעילות הפנים ארצית בטיסות לאילת ימשיכו להתקיים בימים הקרובים מטרמינל 1.