למרות הסגר: לפי מידע מודיעיני שהגיע למשטרה ופרטים שנאספו ברשתות החברתיות - מתוכננות מחר בערב אלפי מסיבות סילבסטר מחתרתיות, כך פרסמנו הערב (רביעי) במהדורה המרכזית. המשטרה תנסה למנוע את ההתקהלויות המתוכננות בניגוד לחוק בין השאר באמצעות 2,000 שוטרים שייפרסו ברחבי הארץ ואף באמצעות מסוקים ורחפנים. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

אותן המסיבות מתוכננות להתקיים בבתים פרטיים, וילות שהושכרו במיוחד, צימרים וייתכן שגם בגנים ציבוריים בכל רחבי הארץ. במחוזות השונים נעשה מיפוי מוקדם של שכונות ובתים שבהם אמורות להתקיים המסיבות האלה. במשטרה בונים לא פחות על תלונות של שכנים על רעש שבעקבותיהן ישלחו ויכוונו את הניידות למקומות הנכונים. 

כמו כן, המשטרה תפעיל מחר בין השאר גם מסוקים ורחפנים לאתר מסיבות המוניות. במקביל, אגף התנועה יפעל במתכונות מוגברת במיוחד ובנוסף למחסומי הקורונה שפועלים עד חצות - יוצבו עשרות ניידות בכבישים ומחסומי פתע שבהם יבצעו בדיקות שכרות לנהגים.

הסגר שנכנס לתוקפו ביום ראשון אחר הצהריים אינו נוקשה כמו השניים שקדמו לו השנה. ברחובות תל אביב לא הייתה ניכרת ירידה במספר הנוכחים בימים האחרונים אך גם לא נראתה התקהלות חריגה בניגוד להנחיות. כמה בתי קפה ברחוב דיזנגוף איפשרו רכישת מזון וקפה בשירות עצמי. ביום ראשון אף הודיע ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן, כי העירייה לא תבצע אכיפה נגד עסקים שימכרו בטייק אוויי במהלך הסגר. "אין סיבה להגבלה המיותרת הזו, קל וחומר בערים ירוקות", הצהיר.