פנצ'ר בהפגנות: במהלך ההפגנות נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו שנערכות באופן קבוע בחודשים האחרונים, נרשמו לא מעט מראות חריגים - אך נדמה שהסיפור של א', תושב תל אביב, הוא אחד המפתיעים שבהם. בשיחה עם N12 סיפר כי רכב אמש (שבת) על אופניו ברחבי העיר כחלק מאימון, וכשהגיע לרחוב שבו התקיימה צעדת מפגינים, השוטרים שהבחינו בו קנסו אותו – וגם ניקרו לו את הגלגלים. המשטרה טוענת: "מדובר ברוכב שהיה חלק מתהלוכות בלתי חוקיות".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"רכבתי על אופניי כחלק מאימון, ובדרכי הביתה נקלעתי לרחוב שבו צעדו המפגינים", שחזר א' בשיחה עם N12. "שוטרים רכובים על אופנועים הורידו אותי בכוח מהאופניים שלי ודרשו ממני פרטים. הם טענו שאני מפר את הוראות משרד הבריאות ונמצא רחוק מקילומטר מהבית – למרות שעשיתי ספורט יחידני במרחק של 800 מטר".

לדבריו, לאחר שהורד מאופניו – השוטרים קנסו אותו במקום, ואף הוציאו את האוויר מגלגלי האופניים, ושברו לו את הוונטיל. א' טען כי לא תכנן את רכיבתו כדי להיטמע בין המפגינים וכלל לא התכוון להשתתף במחאה. הוא הסביר שנקלע לאזור ההפגנות, והופתע מאוד מהתנהלות המשטרה.

תגובת משטרת ישראל: "מדובר ברוכבי אופניים שהיו חלק מתהלוכות לא חוקיות והפרו את הסדר הציבורי, תוך ביצוע עבירות תעבורה. נוכח ביצוע עבירות התעבורה ובהתאם לסמכויות האכיפה המעוגנות בתקנות התעבורה, השוטרים ביצעו אכיפה במקום בגין הפרות החוק".