סדי בן שטרית, ממובילי תנועת המחאה קריים מיניסטר, השווה במהלך מחאה שהתקיימה הערב (רביעי) את ראש הממשלה בנימין נתניהו לקנצלר של גרמניה הנאצית אדולף היטלר. "בשנות ה-30 היה צורר ליהודים", צעק בן שטרית במיקרופון, "הוא היה בגרמניה - והוא התנהג בדיוק כמוך". בתגובה לפניית N12, אמר סדי בן שטרית כי אין בכוונתו להתייחס לתיעוד והשיב: "דברו איתי מחר". מתנועת קריים מינסטר טרם נמסרה תגובה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"אין מחילה למושחת, אין מחילה להרס וההתעמרות בנו האזרחים", הכריז בן שטרית. בהמשך פנה ישירות לראש הממשלה נתניהו: "בשנות ה-30 היה צורר ליהודים, הוא היה בגרמניה - והוא התנהג בדיוק כמוך. שיסה, הסית והרס". 

יו"ר הקואליציה, מיקי זוהר, מיהר לגנות את אמירתו של המפגין. "סדי בן שיטרית הופיע להפגין גם ליד ביתי והשתמש בביטויים מכוערים כלפיי כולל הוצאת דיבתי רעה", כתב בחשבון הטוויטר שלו, "תבעתי אותו על כך והעניין יתברר בקרוב. אמירותיו המכוערות נגד רה"מ תוך כדי השוואתו ל'היטלר' הן חציית קו אדום. זוהי הסתה חמורה שדינה מאסר. אני מצפה מהמשטרה לבדוק את המקרה החמור הזה". 

הגולש שהעלה את הסרטון בחשבון הטוויטר שלו כתב: "זה סדי בן שטרית, ממובילי מחאת קריים מיניסטר בבלפור. הערב הוא משווה בין רה"מ נתניהו ללא פחות מהיטלר! אני מצפה להתנצלות גורפת מפיד שמאל, מהתנערות רבתית שלהם, ומפתיחת מהדורות החדשות מחר עם אייטם על זה. זה ככל הנראה לא יקרה, אתם כבר יודעים למה".