סוף השבוע האחרון זימן לנו אירועים טרגיים רבים ובהם תאונת דרכים בכביש 1 שבה נהרגו שני אחים, וחשד לרצח של בן את אימו. הלילה (בין שבת לראשון), האירועים המשיכו להצטבר: בעקבות קטטה שפרצה בזרזיר נקבע מותו של בן 48 שהיה מעורב בה. כמו כן התרחשו שתי תאונות של אופנוע בטבריה ובנתניה - בסך הכול נפצעו ארבעה צעירים, שניים מהם מאושפזים בבתי חולים במצב קשה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

אדם נהרג בזרזיר - חקירה נפתחה

בעקבות קטטה שפרצה ביישוב הבדואי זרזיר במהלך הלילה, גבר בן 48 נהרג מפצעיו. עוד לפני שנקבע מותו, המשטרה עצרה את אחד התושבים, גבר בשנות ה-20 לחייו, בחשד שפצע אותו קשה. הפצוע, תושב זרזיר, פונה לבית חולים העמק ולאחר כמה שעות נמסר כי הרופאים נאלצו לקבוע את מותו.

חוקרי משטרת ישראל שהוזנקו למקום אספו ממצאים, גבו עדויות ופתחו בחקירה ממנה עולה כי במקום התפתחה קטטה בין צעירים. הרקע - ככל הנראה פלילי. מהמשטרה נמסר כי בנוסף למעצר של צעיר בן 20, צפויים עוד מעצרים הנוגעים לקטטה שהתרחשה ביישוב ששוכן בגליל המערבי. כמו כן, צוין כי חקירת האירוע הוטלה על מחלק הרצח של היחידה המרכזית.

תאונת דרכים בטבריה - 2 צעירים נפצעו

בעקבות תאונה שאירעה בין אופנוע לאופניים חשמליים ברחוב שקד בטבריה, שניים מתושבי העיר נפצעו. כך על פי דיווח שהתקבל במד"א אמש, לקראת חצות. מצבו של רוכב האופנוע, בן 19, הוא בינוני עד קשה. צוותי מד"א פינו אותו לבית החולים רמב"ם בחיפה בהכרה כשהוא סובל מחבלת ראש.

רוכב האופניים, נער בן 14, פונה במצב בינוני כשהוא סובל מחבלה בפנים, לבית חולים פוריה בטבריה. ממשטרת ישראל נמסר כי בוחני תאונות דרכים מטעמם חוקרים את נסיבות התאונה.

נתניה: בן 18 במצב קשה לאחר החלקת אופנוע

בשעה 02:19 דווח במד"א על אופנוע עם שני רוכבים שהחליק ברחוב האר''י בנתניה. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים לניאדו צעיר בן 18 במצב קשה, עם חבלת בטן; ונער בן 17 במצב קל.