בהמשך להודעה הבוקר (רביעי) על פעוטה בת שלוש ופעוט בן שנתיים שנפצעו אחרי שכלב פיטבול תקף אותם, כעת נחשף הסרטון שתיעד את רגעי האימה. בצילומים מהאירוע, ניתן לראות כיצד הכלב מגיח במהירות מאחורי האב ובתו ונושך את פניה של הפעוטה. "פתאום הכלב התנפל על הילדה שלי, היא התחילה לדמם, פשוט רצתי איתה לגן ומשם כבר הזמינו אמבולנס", שיחזר האב.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

הפעוטות היו הבוקר בדרכם לגן ביחד עם הוריהם, כשלפתע כלב מסוג פיטבול שברח לבעליו, התנפל על פעוט בן שנתיים, נשך אותו באוזנו ולאחר מכן נכנס למתחם גני הילדים והתנפל על הפעוטה בת ה-3. התוצאה – הפעוט נפצע באורח קל בעוד הפעוטה נפצעה באורח בינוני ונזקקה לניתוח לאחר שהכלב נשך אותה באופן משמעותי בפניה.

אביה של הפעוטה שיחזר את רגעי האימה בריאיון שהעניק לאורן ויינגפלד בתוכנית "מהדורה ראשונה": "לקחתי את הילדה שלי לגן וכשאני הולך בדרך אני פשוט רואה מישהו רץ אחרי הכלב שלו שהשתחרר ממנו איכשהו, אני לא יודע... פתאום הכלב התנפל על הילדה שלי. זאת אומרת, אני די בהלם מזה, אבל השומר והבעלים די מהר הפרידו אותו".

ילדה בת 3 שהותקפה ע"י פיטבול ‎
הילדה בת ה-3 לאחר שיצאה מחדר הניתוחים

האב המשיך וסיפר: "אני עוד ניסיתי קצת גם להיאבק בכלב, לא בהצלחה מאוד גדולה. הילדה שלי כולה התחילה לדמם, פשוט רצתי איתה לגן ומשם כבר הזמינו אמבולנס. יש לה חתכים די עמוקים בפנים, שלושה לפחות שאני יודע עליהם, כנראה יותר".

בעקבות המקרה הקשה, המשטרה עיכבה לחקירה תושב רמת גן בן 34, והכלב שהיה מעורב בתקיפה נלקח להסגר על ידי הווטרינר האזורי. זמן קצר לאחר המקרה, צוותי רפואה הגיעו למקום ופינו את הפעוטות במצב קל ובינוני להמשך טיפול בבית החולים תל השומר.

עדת ראייה שגרה בסמוך למקום האירוע סיפרה ל-N12: "בסביבות שמונה בבוקר התעוררנו מזעקות ממש חזקות של אבא ושל כל מיני אימהות וראינו ילדה שהכלב עליה והיא כולה פשוט בדם, זה היה לא נעים. הכול קרה ממש מהר. אלו היו צעקות נוראיות, גם של הבעלים, גם של האבא וגם של אחת האימהות. גם הילדה צעקה ובכתה. אני לא רוצה שאף אחד יעבור את החוויה הזו".