נסגר מחוסר ראיות: פרקליטות מחוז תל אביב הודיעה היום (ראשון) שנסגר התיק נגד הבכיר לשעבר בפוליטיקה שמלצרית התלוננה שביצע בה מעשה מגונה. המתלוננת טענה נגדו שנגע בה בשירותים ואף ניסה לנשק אותה, אך כעבור כארבעה חודשים מאז שהבכיר לשעבר זומן לחקירה, התיק נגדו נסגר מחוסר ראיות מספיקות. שמותיהם של הבכיר לשעבר והמתלוננת אסורים לפרסום.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

לאחר בחינת מכלול הראיות, ולאחר ביצוע שימוע, הוחלט בפרקליטות לסגור את התיק נגד הבכיר הפוליטי לשעבר. בתחילת הפרשה קיבלנו מהמלצרית המתלוננת את גרסתה למקרה המדובר, בעוד שאותו בכיר לשעבר טען שהוא שהוא לא יודע במה מדובר.

התיק, שנפתח בחשד למעשה מגונה והטרדה מינית נשען על תלונה של מלצרית שעבדה במסעדת יוקרה בתל אביב. לטענתה, כששירתה את הבכיר לשעבר הוא זרק לעברה הערות בעלות אופי מיני. היא טענה שכאשר הלכה לסדר את השירותים במסעדה, נתקלה בו כשהוא בדיוק רחץ את ידיו.

"ואז הוא אמר 'מה? מתבודדים בשירותים?'"

"זה שירותים משותפים לגברים ונשים. נכנסתי, סגרתי את הדלת וראיתי שהוא בדיוק יצא מהשירותים, שטף ידיים בזמן שאני מסדרת את המגבות", אמרה. "לא ידעתי לאיפה זה מוביל אבל אמרתי לעצמי שלא בא לי להיות פה כרגע, ההרגשה הייתה מאוד לא נעימה, את מרגישה כבר מהמבטים שלו איך שהוא מסתכל שהם מאוד מפשיטים".

"ואז הוא אמר 'מה? מתבודדים בשירותים?'. שאלתי אותו 'מה?' ואז הוא חזר על המשפט הזה. ניסיתי להעביר את זה ואמרתי לו 'אני מסדרת שיהיה יותר נעים' והוא ענה 'אני צוחק בובי אני צוחק'. הוא אמר 'טוב שיהיה לך יום מקסים אני צריך ללכת' ואז בא מאחוריי, אני הייתי ממש צמודה לדלת והוא פשוט התחיל לעשות לי מסאז'", סיפרה המתלוננת.

"נבהלתי, לקחתי צעד לכיוון ההפוך ממנו והוא אמר 'הנה אני גם עוזר לך קצת'. ברגע שזזתי הוא הזיז את הידיים ואני סוג של קפאתי. לא ממש הגבתי לא ידעתי מה לעשות, פשוט המשכתי לסדר את המגבות והוא אמר לי 'טוב שיהיה לך יום מקסים', תפס אותי בידיים, נתן לי נשיקה ויצא משם".