הישראלים גילו את איי סיישל הנחשבים למדינה ירוקה שלא מצריכה בחזרה ממנה שהייה בבידוד של שבועיים. אלפים הספיקו לטוס וליהנות, אבל כמעט כמו תמיד הנוסע הישראלי ימצא דרך להרוס את החופשה.

לפני מספר ימים המריאה טיסה של חברת "ארקיע" מאיי סיישל לישראל. הטיסה הייתה נעימה יחסית עד אשר התפתח ויכוח בין כמה נוסעים לנוסע אחר שסירב לעטות מסכה על פניו. "מזל שזה נגמר בצורה כזו ולא גלש לפסים אלימים יותר", שחזר אחד הנוסעים, "זה בקלות יכול היה להסתיים בקטטה אלימה עם פצועים"._OBJ

כמה מהנוסעים כאמור הבחינו בנוסע שלא עוטה מסכה לפניו. הם ביקשו ממנו לעטות אותה כי זה הפריע להם, אבל הוא סירב ובמקום התפתח ויכוח חריף שמהר מאוד גלש לקטטה אלימה. "אנשים היו עצבניים מאוד על הנוסע. כל עניין הקורונה רגיש מאוד", סיפר נוסע שהיה על הטיסה, "חזרנו ממקום מדהים, אחד היפים בעולם ושכחנו מהכל ובשנייה נהרס. כל החופשה נהרסה בגלל הקטטה הזו. היו צעקות על הנוסע שיחבוש מסכה, התווכחו איתו דקות ארוכות. היו איומים, דחיפות, קללות ומכות, זה היה יכול להיגמר רע יותר. אנשים היו לחוצים מכל האירוע אף אחד מאנשי הצוות של המטוס לא להתערב".

בתום הקטטה, הנוסע עטה את המסכה לפניו, אבל הרוחות לא נרגעו והקטטה הפכה לשיחת היום בקרב הנוסעים. עם הנחיתה כמה מהנוסעים שהיו מעורבים בקטטה תושאלו על ידי עובדי החברה ובסיומו שוחררו לדרכם. "זה היה מקרה חמור ואסור היה לעבור על זה לסדר היום", סיפר נוסע אחר, "מרבית הנוסעים עטו מסכות, אבל לצערי כל החופשה שלי ושל אשתי נהרסה בגללה אירוע הזה. הישראלי המכוער שוב ניצח".

חברת ארקיע מסרה בתגובה: "במהלך טיסת אריע מסיישל החלו נוסעים בוויכוח על רקע עטיית מסכות, הוויכוח התלהט וגלש לאלימות מילולית בין הנוסעים. מנהל השירות נקרא על ידי הנוסעים, הגיע למקום והפריד בין הנוסעים שרבו בעזרת צוות הטיסה. האירוע לקח כמה דקות ולאחריו הטיסה המשיכה ללא אירועים מיוחדים. ארקיע תמשיך לשרת את נוסעי החברה בתקופה מאתגרת זו באופן המיטבי תחת הנחיות משרד הבריאות ורת"א".