הביקורת והמתקפה של תומכי נתניהו על ההפגנות נגדם מוכרות היטב למובילי המחאה נגד ראש הממשלה, אבל נראה שבנס ציונה הדברים הידרדרו למקומות חריפים ונמוכים יותר. מוביל המחאה בעיר גילה אמש סטיקרים עם הכיתוב "שמאלנים בוגדים" שהודבקו על דלת הבניין שבו הוא מתגורר. "הגשתי תלונה במשטרה", סיפר ל-N12 מני שני מוותיקי ומובילי המחאה, ובהמשך אכן פתחה משטרת מרחב השפלה חקירה על אודות העניין. 

לעדכונים נוספים ושליחת שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"אתמול ב-11 בלילה הבן שלי הגיע אלינו לשתות קפה. כשהוא התקרב אל בניין המגורים הוא גילה עשרות סטיקרים 'שמאלנים בוגדים' שהודבקו על דלת הכניסה", סיפר שני בשיחה עמנו. לדבריו של שני, מדובר בפעם שניה שאירוע חריג כזה מתרחש: "בפעם הקודמת זה היה בתיבת הדואר בציון שמי הפרטי, זה היה לפני שבועיים".

סטיקרים "שמאלנים בוגדים"  (צילום: לפי סעיף 27 א')
סטיקרים "שמאלנים בוגדים" הודבקו בביתו של מוביל המחאה נגד נתניהו | צילום: לפי סעיף 27 א'

שני סיפר: "צלצלתי למשטרה ותוך זמן קצר הגיעו שוטרים, כולל מז"פ שלקחו תביעות אצבע. בנוסף, הבן שלי בדרך חזרה הביתה הבחין ברכב שעוקב אחריו. אנחנו יודעים שהרכב שייך למי שמפגין נגדנו בפינת תומכי הימין בנס ציונה והמספר של הרכב שלו הועבר למשטרה. נשלח לו פרחים".

"בנס ציונה אנחנו פועלים בשיתוף פעולה ובתיאום מלא עם המשטרה", הוסיף שני ואמר כי הוא שוקל להגיש תביעה אזרחית נגד האדם על השחתת רכוש.