"מצבו יציב, אנחנו אופטימיים": חגית ביטן, רעייתו של ח"כ דוד ביטן שנדבק בקורונה ומאושפז במצב קשה בבית החולים, הביעה הערב (שני) אופטימיות בכל האמור לסיכויי החלמתו וסיפרה בשיחה עם חדשות 12 שהוא נרגש מהדאגה הגדולה ומהאיחולים הרבים להחלמתו.  

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"הוא מחובר למכשיר אקמו בכדי שהריאות שלו ינוחו ויבריאו, מצבו יציב ואנחנו אופטימיים", אמרה הרעייה חגית. "כמו הרבה חולים שמצבם קשה, זה תהליך ארוך שיש בו עליות וירידות, ואנחנו מקווים להחלמה מהירה. דוד חזק, אנחנו איתו ומחזקים אותו". עוד הוסיפה כי "כל המברכים גם מחזקים אותנו ואותו, ואנחנו מאמינים שנצא מזה מחוזקים. הוא בהכרה, שומע את הדאגה והוא מרוצה".  

מצבו של ביטן מוגדר קשה אך יציב - ולא נראה שנשקפת לו סכנת חיים, זאת למרות שחלה הידרדרות במצבו שבעקבותיה חובר למכונת אקמו. מצבו יכול להוסיף ולהידרדר בקלות, ולכן עליו להיות תחת השגחה צמודה של הרופאים. 

חבר הכנסת ביטן, שנחשב לאחד האהודים ביותר בכנסת, זכה בימים האחרונים לאיחולי החלמה מכל קצוות הקשת הפוליטית. מראש הממשלה נתניהו ששיתף ברשתות החברתיות את המסר "מתפללים לשלומו של חברנו דוד ביטן" ועד לח"כ אחמד טיבי מהרשימה המשותפת, שאיחל לו בריאות שלמה. במליאת הכנסת אף נשאו תפילה מיוחדת להחלמתו.

 

מתפללים לשלומו של חברנו דוד ביטן

פורסם על ידי ‏Benjamin Netanyahu - בנימין נתניהו‏ ב- יום שני, 14 בדצמבר 2020