אלמוני שהגיע היום (רביעי) למערכת עיתון הארץ, חשוד כי חיבל במערכת החשמל וגרם לשיבושים לאתר העיתון והמוסף הכלכלי דה מרקר - למשך יותר משעתיים. לאחר החבלה אותו אדם זיהה את הכתב גידי וייץ ובין היתר צעק לו: "מה אתה רוצה מביבי?". משטרה הוזעקה למקום, אולם לפני שהספיקה להגיע - נמלט החשוד.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"סמוך לשעה 10:00 הגיע אדם לבניין המערכת וחיבל במערכת החשמל המרכזית של מערכת העיתון", סיפר אחד מעובדי דסק החדשות ב"הארץ" ל-N12. "החבלה גרמה לתקלות בחשמל למספר שעות, אחר כך אותו אדם המתין מחוץ למערכת וכשראה את כתב הארץ גידי וייץ, הוא תקף אותו מילולית ובין היתר צעק לו: 'מה אתה רוצה מביבי? איפה הרכב שלך? יש לך רכב פה?'. אחר כך הוא עזב את המקום, בינתיים הוזמנו שוטרים למקום ונפתחה חקירה בנושא".

בעקבות התקיפה הגיב ארגון "קריים מיניסטר": "עוד קו אדום נחצה כעת, תוצר של מסע הסתה והתרת דם מבית היוצר של בלפור. נתניהו סימן את התקשורת, השמאל והמפגינים כאויבי העם, ובהשפעתו יוצאים ביריונים מדי יום לפגוע במטרות. בנס זה לא עלה עדיין בחיי אדם. לא ניתן לנתניהו לדרדר את ישראל למלחמת אחים! נפגין מולו כל מוצ"ש בבלפור עד שילך!".

בתנועה דורשים מהיועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט, להורות על פתיחת חקירה דחופה נגד נתניהו בגין הסתה. "25 שנים בדיוק אחרי שעמד על המרפסת בכיכר ציון והיה אמון על מערך הסתה שהוביל לרצח רבין, מישהו חייב לעצור את הנאשם המסית מבלפור לפני שיישפך עוד דם".