טרגדיה בתל אביב: צעיר כבן 30 נפל מקומה שלישית אל מותו לעיני בן זוגו וחבריו, לאחר שככל הנראה אכל עוגיית חשיש וחש ברע. המקרה המחריד התרחש במוצאי שבת בדירה במרכז העיר, בה ישבו ארבעה צעירים וצרכו על פי החדש סמים קלים ועוגיות חשיש. 

בשלב מסוים אחד מהם חש ברע ונפל מהמרפסת. הצעירים הזעיקו כוחות משטרה ומד"א, אך למרבה הצער לפרמדיקים של מגן דוד אדום לא נותר אלא לקבוע את מותו. חוקרי המשטרה חקרו באזהרה את בן זוגו של המנוח, חברו ועוד שניים מחבריהם שהיו בדירה בחשד לשימוש בסמים. 

"אין חשד לפלילים לגבי מותו של הצעיר, אך חבריו נחקרו באזהרה בגין שימוש בסמים. אנחנו ממשיכים לחקור את נסיבות האירוע", הסבירו גורמים במשטרה. בנוסף, פנתה המשטרה לבית המשפט בבקשה לנתח את גופתו על מנת לבדוק את נסיבות מותו, אך בני משפחתו התנגדו והשופט נעתר לבקשתם.

כעת, ממתינים במשטרה לתוצאות בדיקת הטוקסולוגיה (בדיקת רעלים בדם), כדי לבחון את נסיבות מותו של הצעיר - האם בעקבות השימוש בסמים או מסיבה אחרת לחלוטין. "זו טרגדיה נוראית, כל זה קרה לעיני בן הזוג של המנוח וחבריהם", סיפר אדם המקורב לצעירים, "הם עדיין בטראומה מכל מה שקרה. ייקח להם זמן להתאושש מזה".