הדרמה הגדולה של סוף השבוע האחרון שייכת ללא ספק לשרה מירי רגב, שהגיעה ביום שישי לתוכנית "אופירה וברקוביץ'" והתעמתה עם כדורגלן העבר ומגיש התוכנית. מאז הרשתות החברתיות געשו, והמערכת הפוליטית סערה. אך לא מדובר בסכסוך הראשון בין השלוש: בעבר הגיע פיוס מתוקשר, ונשאלת השאלה – כיצד יסתיים הפיצוץ הגדול הפעם?

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

באוקטובר 2018 אירחו אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' בתוכניתם השבועית את אורנה פרץ מקריית שמונה, שבמהלך נאום ראש הממשלה בנימין נתניהו הוא כינה אותה "משעממת". יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, לא אהב את הראיון – פרסם פוסט נגד אסייג וקרא לה "בהמה". רגב התייצבה לצד משפחת נתניהו, ואמרה שאסייג היא "אישה רעה".

האירוע הסתיים בסכסוך גדול ומתוקשר, שרק בשלב מאוחר יותר הסתיים ב"סולחה". בתפקיד המתווך היה אז הזמר אייל גולן, שהיה מקורב לשתיים, ותרם לפיוס. לאחר מכן, הגיעה השרה שוב להתארח באולפן של השניים. בימים אלו גולן עצמו מצוי בנתק עם אסייג, ולא ברור כיצד יסתיים העימות הגדול הפעם.

"טרוריסט", "סרטן" ו"הזויים": מצעד האמירות הקשות של השרה רגב

השרה רגב חוללה סערה באולפן התוכנית "אופירה וברקוביץ'", כשאמרה למגיש התוכנית ולכדורגלן העבר שכל עוד לא יתנצל על אמירתו שהליכוד מתנהל כמו ארגון פשע – הוא לא ימונה למאמן נבחרת ישראל. אך במבט אל הארכיון, ניתן לראות שזו ממש לא הפעם הראשונה שרגב מתבטאת בצורה מעוררת מחלוקת.

בין האמירות שחוללו סערה ניתן למצוא את "הסודנים הם סרטן בגוף שלנו", כשמחתה על שהייתם באזור דרום תל אביב. בנוסף, במהלך המחאה החברתית בקיץ 2011 תועדה רגב, אז ח"כית מן השורה בסיעת הליכוד, בביקור באחד המוקדים בתל אביב. גם שם, התעמתה עם המפגינים וקראה להם "הזויים". אירוע נוסף התרחש בוועדה בכנסת, בדיון שניהלה רגב – ובו כינתה את ח"כ לשעבר ג'מאל זחאלקה מבל"ד "טרוריסט".