זה קרה לפני כ-5 חודשים - ר' ובתה הקטנה בת השנתיים טיילו בפארק בדרום תל אביב. בזמן שהלכו להנאתן – לפתע נפער בור עמוק במדרכה מתחת לרגליהן, ושתיהן נפלו לתוכו. במשך דקות ארוכות נאלצו השתיים לשהות מתחת לאדמה, עד שחולצו. סנגורן של האם והבת, עו"ד דניאל שריד, מתכוון לדרוש פיצוי מהעירייה בעבור "נזקי הגוף והנפש שנגרמו להן", כלשונו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

האם והבת ההמומות מהנפילה הקשה נחבלו בפנים, ברגליים ובידיים. הן נאלצו להישאר בתוך הבור במשך כ-10 דקות, עד ששכנים ועוברי אורח סייעו להן לצאת. "היינו בהלם", סיפרה ל-N12 ר', שצנחה לבור עם בתה הקטנה. "חוויה ממש לא נעימה, הבת שלי לא הפסיקה לבכות".

למקום הגיעו כוחות הצלה ומשטרה, וכן נציגים של עיריית תל אביב. "מזל שהאירוע נגמר ככה ולא גרוע יותר", הוסיפה ר'. "לא רוצה לדמיין מה היה קורה אם ילדים קטנים היו הולכים שם לבד".

אם וביתה נפלו לבור שנפער במדרכה
הבור שנפער בדרום תל אביב

עו"ד דניאל שריד, מומחה לדיני נזיקין, שמייצג את הנפגעות, אמר: "מדובר במקרה חמור מאוד שבנס לא הסתיים באופן טראגי וקשה יותר". הוא הוסיף: "מדובר ברשלנות של עיריית תל אביב, שהיה בכוחה למנוע אירוע מסוכן זה".

"תמונות המפגע החמור מדברות בעד עצמן ואין צורך להכביר במילים", ציין עו"ד שריד. "רשלנות עיריית תל אביב ברורה, ואדאג שהעירייה תפצה את מרשותיי בגין נזקי הגוף והנפש שנרגמו להן בעת צניחתן לבור המסוכן".

עורך הדין דניאל שריד
עו"ד דניאל שריד, שמייצג את האם והבת שנפגעו

תגובת עיריית תל אביב: "אנו מצרים על האירוע ועל עוגמת הנפש שנגרמה בגינו לגברת ולבתה. במקום נפער בור במדרכה כתוצאה מחלל שהתהווה מתחת לאדמה. בעקבות קריאה למוקד העירוני הגיע למקום נציג העירייה שתחם את השטח במחסומים לשמירת ביטחון העוברים והשבים. כמו כן, הוזעק קבלן מטעם העירייה לסגור את הבור באמצעות מילוי בטון נוזלי בחלל הקיים על מנת למנוע קריסה נוספת".

לפניות לכתבת: avivitm@ch2news.co.il