תסכולם של בעלי העסקים שנותרו מושבתים בימי הסגר הולך ומתגבר. אחרי שאתמול בעל חנות נעליים מתל אביב בחר להוציא את כל הסחורה שלו מהחנות ולחלקה לעוברים והשבים, הערב (שלישי) הגיע לאולפן "שש עם עודד בן עמי" עודד בבאי, בעל חנות בגדים מתל אביב שגזר את הסחורה שלו לעיני המצלמות.  

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"אני לא באתי לדבר רק על העסק שלי, אני משווק סחורה סיטונאית לכל הארץ ומדבר עם בעלי עסקים, אני יודע מה המצב שלהם", אמר בבאי, "אני מספק סחורה לחנויות הרחוב שאף אחד לא מדבר עליהן. אני יודע שבעלי חנויות רבים כמוני נתקעו עם סחורות".

"הבאתי לפה בגדים כדי להגיד שאם הסגר הזה יימשך – אין לנו כבר תקומה. החנויות הקטנות מעסיקות 500 אלף איש, תמיד מדברים על הרשתות הגדולות ועלינו אף אחד אף פעם לא מדבר", הוא אומר.

"אני לא קיבלתי סיוע מהמדינה, אשתי קוסמטיקאית שעבדה עד 21:00 בערב כל יום וקיבלה 6,000 שקלים. רק השכירות שלה זה 4,500 שקלים בחודש. באתי להגיד שנמאס לי מהמדינה ומהמנהיגים שלי. איבדתם את האמון שלי בהם, תתביישו לכם".

הזעקה של בעל חנות הבגדים עודד בבאי (צילום: N12)
עודד בבאי וה'שפם' שגזר והדביק על פניו | צילום: N12

"זו ממשלה של סטייקים אני מתבייש ששרה מאיימת בשידור ישיר על אישיות ציבורית. יש שם שר לענייני חרטא שאומר שאין עצמאים עניים. לאן הגענו? אני פשוט מתבייש. אני פשוט לא מבין איך אנשים כאלה מנהלים מדינה".
 
ובבאי לא הסתפק בכך. לאחר שגזר סחורה בשידור, הוא הדביק על פניו מעין 'שפם' שיצר - ועקץ את עמיר פרץ: "אני שואל איפה שר הכלכלה שלי?", שאל.