שעות לאחר שכוחות מד"א קבעו את מותה הטראגי של צעירה בת 23 שנפלה לאחר שנשענה על סורג החלון שבביתה, מתגלים פרטים חדשים מפי ויקי קנפו, שגרה בסמוך למקום האירוע והייתה עדה לכל המתרחש. כנפו סיפרה בין היתר על רגע הנפילה של הצעירה, על חברתה ההמומה שהייתה למעלה, ועל כוחות הרפואה שעשו כל שניתן כדי להצילה: "הם עבדו עליה שעתיים למרות שידעו שהמצב קריטי".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

קנפו סיפרה כי חזרה מאימון הבוקר שלה סביב השעה 8:30 ועלתה בחזרה לדירתה, בבניין הסמוך לבניין שבו התרחשה התאונה הטראגית. "שמעתי איזה רעש קטן, אמרתי אולי זה הפועלים", סיפרה על תחילתו של האירוע. "אבל כשהסתכלתי במהירות בפעם השנייה, ממש ראיתי אותה נופלת. ברגע הזה פשוט לקחתי את הטלפון, איבדתי את זה אמרתי לעצמי 'מה אני עושה? מה אני עושה?'".

"ירדתי לכאן (לרחבת הבניין) והתחלתי לצרוח 'תזמינו אמבולנס! תזמינו משטרה!'. החברה שלה הייתה שם למעלה, מסכנה היא כנראה הייתה בהלם. אמרתי לה 'תזמיני אמבולנס! תזמיני אמבולנס!' ואז היא התקשרה, אני יודעת שהם דיברו איתה אמרו לה מה לעשות אבל אמרתי לה 'בלי דיבורים שיגיעו לכאן'".

צעירה נהרגה לאחר שנפלה מחלון ביתה במצפה רמון
הסורגים שהתנתקו מחלון הדירה

קנפו המשיכה וסיפרה כי הצעירה איבדה את הכרתה זמן קצר לאחר הנפילה, ואז הגיעו כוחות הרפואה למקום. "האמבולנס הגיע מהר מאוד. הם עבדו עליה ולא ויתרו למרות שהם ידעו שהמצב הוא קריטי, הם לא ויתרו, שעתיים הם עבדו עליה".

קנפו סיפרה שהצעירה היא חלק מקהילת סטודנטים שגרים במקום ועוזרים לאוכלוסייה המקומית. "עצוב מאוד, ילדה טובה, בכלל אלו שתי דירות שגרים פה סטודנטים שעוזרים לקהילה. אני ממש לא מקנאת בחברים ובהורים, איך מודיעים דבר כזה להורים שלה? ללא ספק לא הייתה שם התאבדות או מישהו דחף או משהו, היה שם שטיח על הסורג. אני את השטיח הזה ראיתי על הרצפה לפני כמה ימים. היא כנראה רצתה להישען על הסורג ואו שהוא לא היה תקין או שהוא כבר נשחק עם השנים".