במקביל לישיבת הקבינט, מוקדם יותר היום (חמישי) התקיימו הפגנות אלימות בתל-אביב, במהלכן הסוחרים שרפו צמיגים ובעיקר הביעו הרבה מאוד תסכול. דני אלחרר, בעל חנות "אופנת ניו יורק בתל אביב", שהשתתף במחאת הסוחרים אמר בריאיון לעמליה דואק: "אני אומר בוודאות – אם משהו לא ישתנה מישהו יתלה את עצמו באחת ההפגנות שלנו".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"אנשים פה עם חובות לשוק האפור. אנחנו לא עובדים למעלה מ-50 ימים ובינתיים אנחנו רואים את מקס סטוק פתוח ומוכר את הסחורות שלנו", אמר אלחרר. "אנחנו רואם את בנימין נתניהו נפגש עם בעלי הקניונים הגדולים ולנו אומרים כל פעם משהו אחר".

הוא המשיך: "אני טעון ברמות וכועס, כי אנחנו שנים צועקים צעקה והקורונה רק החמירה את המצב. אתה לא פותח אותנו? בנובמבר יש את הבלאק פריידי יום הרווקים הסינים ועוד אירועים. זו תהיה מכת המוות הסופית שלנו שהתחלת העונה אנחנו נהיה סגורים. עם ישראל יושב בסגר קונה מהרשתות הגדולות והחנויות שלנו סגורות. אז אם כולנו היינו צריכים לשלם את המחיר בנימין נתניהו אז אין בעיה נהיה סגורים כל עם ישראל".

"אני אומר בוודאות שמישהו יתלה את עצמו בהפגנה ויתאבד", הזהיר. "אין עוד אופציה אחרת. עבריינים מהשוק האפור יושבים עם אקדחים על סוחרים שלקחו הלוואות כדי לשחרר סחורות לחג. אין תזרים מזומנים הצ'קים חוזרים כל הזמן".

בשלב הזה אלחרר פנה בבכי ואמר: "אני רוצה לפנות גם לעם ישראל - אני מתחנן אליכם אל תקנו מאתרים סינים שלא משלמים כלום. כשיפתחו את החנויות שלנו תקנו מאיתנו. הילדים שלנו רעבים אנחנו לא גנבים, הבן שלי הולך לקרבי איתכם אל תקנו מהסיני בשביל חיסכון של חמישה שקלים. יש לנו אתרים מעולים. אני מתחנן. כולם ידעים שזה רק אתה אדון ביבי אל תמכור לנו סיפורים. אתם לא יודעים לנהל את המדינה אתם לא יכולים לנהל קיוסק".