אוהדים מול אוהדים: מפגן תמיכה לצד מפגן מחאה מתקיימים הבוקר (שישי) במתחם האימונים של קבוצת בית"ר ירושלים בבית וגן בירושלים. זאת על רקע קניית חלק מהקבוצה על ידי השייח' בן ח'ליפה מאיחוד האמירויות. עשרות מאנשי "לה פמיליה" שהגיעו למקום קראו "לא רוצים את משה בטדי", אחד מהם נעצר בחשד שאיים על עיתונאים. 4 חשודים נעצרו בחשד למעורבות בהפרת סדר במקום, זאת בנוסף לשניים שנעצרו מוקדם יותר. משה חוגג: "יש מיעוט גזעני אבל אנחנו לא מפחדים".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

ארגון "לה פמיליה", שהביע את התנגדותו למכירה, מארגן את מפגן המחאה נגד העסקה במתחם האימונים של הקבוצה ועשרות מאנשיו הגיעו למתחם. בארגון תוקפים בימים האחרונים את הבעלים משה חוגג על הצעד.

אוהדי בית"ר ירושלים מחוץ למתחם האימונים של הקבוצה
אוהדי בית"ר ירושלים מחוץ למתחם האימונים של הקבוצה

המשטרה הפרידה בין הצדדים: מצד אחד של המגרש נמצאים עשרות אוהדי הקבוצה שצועקים קריאות עידוד בעדו של הבעלים חוגג ושל הבעלים החדשים מהאמירויות, וממול ביציע עשרות אנשי "לה פמיליה" בשירי גנאי כדוגמת "שיישרף לכם הכפר" ו-"לא רוצים את משה (חוגג) בטדי!". בקרב האוהדים שהגיעו לתמוך בבעלים משה חוגג יש בערך פי 5 יותר נוכחים מאשר בצד של 'לה פמיליה'. 

בהמשך הגיע למקום חוגג בעצמו ושוחח עם חלק מהאוהדים. "אוהדי בית"ר אנחנו אוהבים אתכם, לא ניתן לגזענות ולחושך לנצח", אמר. האוהדים השיבו לו: "אוהבים אותך יאללה בית"ר, משה אל תוותר האוהדים איתך". בהמשך יצא חוגג אל התקשורת ואמר: "אני חושב שזה חלק ממאבק היסטורי. מרגש לראות את התמיכה האדירה שאנחנו מקבלים מהקהל שלנו. זה לא סוד, ואף אחד לא עוצם עיניים שיש מיעוט גזעני בבית"ר אבל אנחנו לא מפחדים".

החשוד שנעצר הבוקר הוא גבר מהצפון בשנות ה-30 לחייו. על פי החשד, הוא איים על צוות צילום שנעמד לידם וצעק עליהם: "עופו מכאן או שאני שובר לכם את הציוד". בתוך כך, הודיעה הבוקר המשטרה שעצרה שני תושבי ירושלים בשנות ה-30 וה-40 לחייהם בחשד למעורבות בהפרת סדר באימון של קבוצת הכדורגל לפני כמה ימים. דיון בעניינם של השניים צפוי להתקיים היום בבית המשפט. 

מאוחר יותר החליט בית המשפט על הרחקתו של אחד האוהדים, תושב חולון, ממתחם האימונים של בית"ר בבירה, מהשחקנים ומהבעלים משה חוגג למשך חודשיים. זאת בגין הפרת סדר ואיומים במהלך אימון הקבוצה. מהמשטרה נמסר לאחר המעצרים כי" אנו נפעל בנחישות וללא משוא פנים כנגד כל גילוי אלימות והפרת סדר החורגת מגבולות החוק. נגד החשודים אנו מתכוונים לפעול למיצוי מלוא הדין".

כתבות נאצה נגד משה חוגג
כתבות נאצה נגד משה חוגג
כתבות נאצה נגד משה חוגג
כתבות נאצה נגד משה חוגג

ההפגנות הללו נערכות לאחר שאתמול הגיש בעלי מועדון הכדורגל, משה חוגג, תלונה במשטרה נגד ארגון "לה פמיליה" בעקבות כתובות נאצה שרוססו נגדו והודעות המכילות איומים מפורשים על חיי ועל חיי משפחתו.

"אני לא מפחד ולא אפחד", הצהיר חוגג לאחר הגשת התלונה. "עם זאת, לא אתן לאיומים האלה לעבור לסדר היום. איאבק בכל הכוח במי שחושב שאפשר לאיים על אשתי וילדיי". בעלי המועדון הבהיר כי בנוסף לתלונה יוגשו גם תביעות אזרחיות בנושא והדגיש: "כל ראשי לה פמיליה ידועים לנו, אני קורא להוריהם להשתלט עליהם לפני שייעצרו וישלמו המון כסף בבית המשפט".