הנשיא קזבלן? כבר עשרות שנים שיהורם גאון מהווה את אחת מאבני היסוד בעולם התרבות הישראלי. החל משיריו הנצחיים, דרך הופעותיו בהצגות ובמחזות הזמר, ועד סרטיו בבתי הקולנוע, גאון ידע תמיד לעשות את דרכו היישר ללב של הקהל הישראלי. עכשיו עומדת בפני גאון משימה חדשה, לאחר שפורסם כי הוא שוקל ברצינות להתמודד על תפקיד נשיא המדינה.

לעדכונים נוספים ושליחת שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות  

הילה גאון, בתו של הזמר הישראלי, טוענת שכבר שנים מנסים להריץ את אביה לנשיאות ועם זאת - הדבר מעולם לא יצא לפועל. "אני חושבת שהוא מאוד מתאים לתפקיד הזה. בעיניי הוא אחד האנשים הכי מיוחדים, זה האבא האישי שלי ואני לא צריכה להרחיב. אבל, עדיין, יפתיע אותי מאוד אם זה יקרה. המון שנים מציעים לו וזה לא קרה, אבל בואו נראה".

מקורביו מספרים, שהזמר בן ה-80 בודק כעת את השטח, כדי לראות האם לריצה שלו לתפקיד הנשיא תהיה בכלל תמיכה בכנסת. בין גאון לראש הממשלה נתניהו שוררת ידידות ארוכת שנים, מאז שגאון שיחק את אחיו של ראש הממשלה, יוני, בסרט מבצע יונתן. עם זאת, הסיכוי שאכן יצליח להשיג את תמיכת הכנסת למינויו, תלויה באופן מובהק בתמיכתו של ראש הממשלה בעניינו.

כאמור, גאון צפוי לקבל החלטה סופית בנושא כבר בתחילת השבוע הקרוב, אחרי שייקח את הימים הקרובים לבחינת האפשרות. הנשיא ראובן ריבלין נמצא ככל הנראה בשנתו האחרונה בתפקיד, ולאחרונה הצהיר שהוא לא מתכנן לשוב לחיים הפוליטיים במשכן הכנסת.