דליה, אישה מבוגרת שנמצאת בקבוצת סיכון ולא יצאה מביתה כבר 10 חודשים, גילתה יום אחד שאחת המטפלות שלה גנבה לה את כל התכשיטים. היא מיהרה להגיש תלונה במשטרה, אך שם בחרו לסגור את התיק - מבלי לחקור כלל את הנושא. "אני מעריכה ששווי התכשיטים היה 25 אלף שקלים - המשטרה לא התעניינה ולא שאלה אותי", סיפרה. לאחר הפרסום, פנה אלינו מפקד משטרת נתניה, נצ"מ אסף צור, והודיע שיטפל בתלונה באופן אישי.

לעדכונים נוספים ושליחת שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

דליה היא אישה שכל מי שבתעשיית המוזיקה והבידור מכיר אותה, כבר למעלה מ-40 שנה היא בעלת חברה מאוד גדולה בתחום. מצבה הבריאותי הידרדר בחודשים האחרונים מאוד, היא גם נמצאת בקבוצת סיכון ולכן לא יוצאת מהבית ומצבה הנפשי הידרדר, בעקבות כך היא נזקקה למטפלת סיעודית. בלית ברירה היא הכניסה בחודשים האחרונים כמה מטפלות שהתחלפו לביתה - לאחרונה היא גילתה שהתכשיטים שלה נעלמו.

"אני לא יודעת לתארך במדויק, אבל זה קרה ב-4 החודשים האחרונים", סיפרה דליה, "בשישי האחרון רציתי להחליף זוג עגילים ולהפתעתי הרבה קופסת התכשיטים הייתה ריקה. היה בה שעון חדש של דונה קארן, טבעת ועגילים שקיבלתי כמזכרת מדודתי, היו עגילי זהב שאחותי קנתה לי ליום ההולדת. היה צמיד שקניתי לעצמי, טבעת עם אבן ירוקה מעבודת יד תחרה עם יהלומים שקיבלתי מהאחיות שלי -אני מעריכה שהשווי הוא מעל 25 אלף שקל".

דליה שתכשיטיה נעלמו
דליה שתכשיטיה נעלמו

"ברגע שגיליתי הייתי בשוק", שיתפה דליה, "פניתי למשטרת ישראל ולחברת הביטוח ויידעתי אותם. המשטרה שלחה שתי חוקרות, ישבו רבע שעה-20 דקות, נתנו לי פתק שהיו ושהגשתי תלונה והלכו. צלצלתי למשטרה כדי לבדוק מה קורה והודיעו לי שהתיק נסגר. כששאלתי מדוע, אמרו שהיו לי יותר מדי מטפלות ולא הולכים לחקור אותן. יש לי לפחות 3 חשודות אבל המשטרה לא התעניינה ולא שאלה אותי. סגרו את התיק. לא רק שהמשטרה לא חוקרת, כשפניתי לחברת הביטוח לבקש את השמות והפרטים, אמרו שמטעמי חיסיון ופרטיות לא יתנו לי ורק אם המשטרה תבוא ותבקש הם יקבלו".

"לאחרונה חטפתי את כל הצרות בצרורות", סיפרה, "בנוסף לבעיות אישיות שלי, הקורונה חסמה אותי. אני לא יוצאת מהבית ולא נפגשת עם אנשים, רוב הזמן בתוך תוכי. אני זקוקה לעזרה מבחינה של תפקוד כי קשה לי. אני גם לא צעירה, אני טמפרמנטית ועושה הרבה דברים אבל קשה לי עכשיו, גם מבחינה נשימתית. לצערי הרב קיבלתי עזרה מביטוח לאומי ובמקום לעזור, עשו מה שעשו".

לאחר פנייה שלנו למשטרה, הם סוף סוף פנו לחברה שממנה הגיעו המטפלות הסיעודיות והם יתחילו לחקור את הנושא.