"אין לי מילים להביע את הצער, את הכאב, שגרמתי לציבור הבדואי היקר", כך פתח היום (ראשון) כוכב הילדים רוי בוי (רועי עוז) סרטון בו הוא מתנצל עמוקות בפני הציבור הבדואי בישראל, בעקבות סרטון מוקדם יותר שלו שפורסם באפליקציית טיק טוק, בו הוא נראה אומר אמירות גזעניות קשות כלפי ילדים בדואים. "אין לי מילים בכלל לחשוב על הנזק שעשיתי. אני מתנצל מעומק ליבי על הסרטון המטופש, המיותר והנורא הזה", הוסיף השחקן. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

כוכב הילדים התייחס לביקורת הציבורית שהוא ספג. "הכעס הגדול מוצדק לחלוטין - טעיתי טעות ענקית, טעיתי טעות מרה בפני אנשים שאני כל כך אוהב ומעריך ומעריץ. מאז שאני ילד קטן אני שאבתי השראה מהבדואים. כל הדמות של רוי בוי שאוהב טבע היא מאחיי הבדואים. גדלתי איתם, הם לימדו אותי לרכב, הם לימדו אותי לחפש בעלי חיים ועקבות של בעלי חיים, למצוא צמחי מרפא, כל הידע שיש לי – רק מהם".

"אני רוצה באמת להגיד שזה לא משקף אותי, למרות שזה נראה ככה", הדגיש רוי בוי. "זה ממש לא משקף אותי ואת מי שאני. מי שמכיר אותי יודע כמה שאני מתייסר וסובל על ה... פשוט טיפשות טהורה הזאת, טמטום טהור ולא מצחיק שעשיתי במו ידיי. אני רוצה שוב לבקש סלחה מכל אחד ואחת מאחיי הבדואים היקרים ואהובים". 

מדובר בהתנצלות שנייה של כוכב הילדים. אמש הוא פרסם פוסט התנצלות בפייסבוק: "בשעות האחרונות מתרוצץ ברשת סרטון מטיול משפחתי פרטי מלפני חמש שנים, אני רוצה להביע את צערי העמוק על הדברים הנאמרים בו, הם אינם ראויים להיאמר. זו לא דרכי לחנך כך את ילדיי וזו לא הדרך לחנך אף ילד אחר. דרכי היא דרך של אהבת אדם ובדרך זו אמשיך ללכת".

 

אהובים שלי, בשעות האחרונות מתרוצץ ברשת סרטון מטיול משפחתי פרטי מלפני חמש שנים אני רוצה להביע את צערי העמוק על...פורסם על ידי ‏רוי בוי - הדף הרשמי‏ ב- יום שבת, 11 ביולי 2020