חדשנות חוצת גבולות: פיתוח חדש שמאפשר לכל אחד ואחת מורה פרטי בכל תחום שיבחרו - מלימודים, דרך כדורגל ועד ריקוד. יזם המדיה והטכנולוגיה מתי כוכבי שעמד מאחורי המיזם "הסטורי של אווה" אחראי על הפיתוח המדובר. בתחום הכדורגל מועדון הכדורגל האנגלי צ'לסי כבר אימץ את המערכת.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

אנשי הבינה המלאכותית עבדו על כך שהפעם הכול יקרה בתוך הנייד. אין צורך בשום קונסולה, משקפיים או מוצר אחר. יזם ההיי-טק כוכבי הכריז כי מדובר בפרויקט תקדימי משנה חיים. "יש פה מהפכה חברתית, כי היא בעצם מביאה מורה אליך לטלפון שמלמד אותך דברים פיזיים, מסתכל עליך, אומר אם אתה עושה את זה נכון, אומר אם אתה לא עושה את זה נכון, מראה לך איך לתקן".

המשמעויות מבחינת כוכבי הן ביטול היתרון של כסף ושל מרחק גאוגרפי. "אני יכול להיות בכל קצה של מקום בעולם וללמוד את השיעור מהמורה הטוב ביותר לבלט במנהטן ולקבל פידבק כאילו שהמורה הזה עומד ישירות מולי", הסביר.

מורה וירטואלי בתשלום לכל ילד ובכל סוללארי
כך זה נראה | צילום: החדשות 12

הפיתוח בתחום הכדורגל הלהיב את קבוצת צ'לסי שכבר אימצה את המערכת באקדמיה המפוארת שלה בלונדון. אבל יותר מזה - צ'לסי חתמה על הסכם עם כוכבי, ואחרי פיתוח מדוקדק נוסף במעבדות עם המאמנים שלה הקבוצה מפיצה החל מאתמול בעצמה את המוצר תחת אפליקציה בתשלום שתיקרא "PERFECT PLAY".

מלבד המוצר של צ'לסי שהושק היום, הפרוייקט נמצא עדיין בפיתוח ולא יצא לשוק. חוץ מכדורגל וריקוד החברה מפתחת כעת גם מוצר שיענה על צורך של תרגילי ריפוי בעיסוק לילדים. כשהטכנולוגיה והבינה המלאכותית טסים קדימה, אין כמעט גבול למה שהמכשיר הקטן הזה מסוגל ללמד אותנו.