המשטרה פתחה הערב (חמישי) בחקירת נסיבות מותה של תושבת חיפה שנפלה ממפרסת ביתה, לאחר שככל הנראה קרסה באופן חלקי. במקביל, צוותי מד"א הוזנקו לשכונת רמות בירושלים לאחר שאישה בת 89 נפצעה במהלך בניית סוכה במפרסת.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בשעה 17:23 התקבל במוקד מד"א דיווח על נפילה מגובה בבנין שנמצא בהליך שיפוצים, ברחוב קניאל בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א שהגיעו למקום, זיהו אישה כבת 60 ששרועה בחצר הבניין כשהיא מחוסרת הכרה. לאחר ביצוע של פעולות החייאה, נקבע מותה של האישה לאחר שנפלה מגובה של שלוש קומות. כוחות המשטרה שהגיעו למקום, זיהו חור שנפער ברצפת המרפסת שהייתה כאמור בהליכי בניה.

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א משה רוזנטל סיפר: "הפצועה שכבה בחצר הבניין כשהיא מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה לאחר שנפלה מגובה רב. הענקנו לה טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה מתקדמות אבל הפציעה שלה הייתה אנושה ובסופן נאלצנו לקבוע את מותה".

במקביל, במוקד מד"א של מרחב ירושלים התקבל דיווח על אישה מבוגרת שנפצעה במהלך בניית סוכה במרפסת ביתה שבשכונת רמות. חובשים ופראמדיקים של מד"א שהגיעו למקום העניקו לאישה בת 89 טיפול רפואי ללא צורך בפינוי לבית החולים.

חובשת רפואת חירום במד"א מירי דגן סיפרה: "כשהגענו למקום ראינו גבר ואישה כבני 90 ישובים על כיסאות במרפסת כשהם בהכרה מלאה. סיפרו לנו שהגבר עמד על סולם על מנת לבנות סוכה ופגע באישה כשמעד ונפל. הגבר לא נפצע והאישה סבלה מחבלה קלה בגפיים. הענקנו לה טיפול רפואי במקום והיא לא נזקקה לפינוי לבית חולים."