אירוע מעצר קשה אירע במוצאי השבת האחרונה בשכונת ג'סי כהן בחולון. על רקע אכיפת תקנות הקורונה, אחד הצעירים נעצר עם חבריו בחשד שלא עטו מסכה. העניינים התגלגלו לכדי עימות של ממש, שגלש למעצר אלים. על פי התיעוד, נראה הצעיר מוכה קשות על ידי השוטרים ובשלב מסוים הם אף השתמשו בטייזר חשמלי. מהמשטרה נמסר שהאירוע הועבר לטיפול במח"ש. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

הצעיר שהוכה הסתובב עם חבריו ברחובות העיר, עד שנתקל בשוטרים. הם תושאלו מדוע הם מסתובבים ללא מסכות, והדברים גלשו לוויכוח ביניהם. לטענת השוטרים, לאחר שנתפס והתבקש להזדהות - הוא סירב, ואפילו ניסה לתקוף את אחד מהם. זאת, בעוד חבריו האחרים הסכימו להציג תעודת זהות בפני השוטרים. אותם חברים טוענים שהוא כן הסכים להזדהות, ובעת שהכו אותו - הוא הוציא את התעודה מכיסו.

בסרטון ניתן לראות את השוטרים משתמשים בכוח פיזי משמעותי נגד הצעיר, ובהמשך - מכים אותו באגרופים ללא הרף. הם אף השתמשו בטייזר חשמלי כחלק מהמעצר. העצור נשמע צועק ואומר להם "עזבו אותי", וחברו התריע כי הוא מדמם. לאחר האירוע, הוא פונה לבית החולים וולפסון - עם חשש לזעזוע מוח, כשהוא חבול בכל חלקי גופו. 

לאחר שקיבל טיפול רפואי, המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו. בית המשפט השלום בתל אביב החליט לבסוף לשחררו בתנאים מגבילים. המשטרה החליטה לערער על ההחלטה לבית המשפט המחוזי.

ממשטרת ישראל נמסר: תיעוד המקרה ופרטיו יועברו מיוזמתנו לבדיקת מח"ש, ונפעל בהתאם לתוצאותיה.