אירוע חמור התרחש אתמול (שלישי) בשעות הלילה בנתניה כששכנים הבחינו באדם מכה בעוצמה את כלבו. השכנים הצליחו לצלם את האירוע ולאחר מכן אף הגיעו לדירה בכדי להבין מדוע אותו אדם מכה את הכלב. כשנכנסו לדירה הוא הודה ש"שבר את הכלב מכות" בגלל שאכל לו "נעליים שעולות 400 שקל".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

סמוך לשעה 1:00 מספרים השכנים כי הבחינו שאחד הדיירים בדירה הסמוכה מכה מישהו או משהו, אולם לא היה ניתן לראות בדיוק מה מתרחש אלא רק לשמוע יללות. לאחר שצילמו אותו מהחלון, ניגשו השכנים לדירתו כדי לברר מה מתרחש בדירה, שם פגשו במקרה בשותפו של השכן שהגיע באותו זמן לדירה.

שותפו של השכן הכניס את השכנים לדירה אז נדהמו לגלות את השכן שצולם כשהוא מחזיק בידו משהו שנראה כמו חגורת גומי. השכן, שלטענת השכנים היה שיכור בעת האירוע, התחיל להסביר כי הוא לא עשה כלום לכלב, רק כעס עליו כי הוא אכל לו נעליים בשווי 400 שקלים. אולם כשאמר לו אחד השכנים: "עכשיו אמרת ששברת אותו מכות", הוא ענה: "בטח מה. עשיתי לו על הפנים".

חשד להתעללות בכלב (צילום: Matan Botnaro, פייסבוק. צילום: שימוש לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים)
חשד להתעללות בכלב | צילום: Matan Botnaro, פייסבוק. צילום: שימוש לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים

במקביל לעימות עם השכן, התקשרו השכנים האחרים למשטרה והתריעו בפניהם על המקרה החמור שגם תועד. אחד השכנים טען כי השוטרים שהגיעו אמרו כי התלונה תעבור לוטרינר הרשותי בשעות הבוקר, למרות שהשכנים התעקשו שכבר באותו הרגע יוציאו את הכלב מידי בעליו. אכן רק בשעות הבוקר הגיע הוטרינר כדי לקחת את הכלב אולם השכנים טוענים כי השכן המכה לא נעצר.

משטרת ישראל נמסר: "עם הגעת השוטרים למקום נרשם דו"ח ע"י הרשות העירונית ע"ס 730 ש"ח בשל היות הכלב ללא שבב. השוטרים זימנו למקום את הווטרינר העירוני והכלב נלקח מהדירה עוד בליל האירוע! בעל הכלבים זומן לחקירה בתחנת המשטרה והוא נעצר ונכלא והכלב הנוסף שהיה בדירה נלקח אף הוא. משטרת ישראל רואה בחומרה עבירות נגד בעלי חיים ותמשיך לפעול בנחישות נגד המבצעים". 

לסיפורים נוספים ניתן לפנות במייל לאביבית: avivitm@ch2news.co.il