ניידת משטרה הגיעה אמש (ראשון) לאכוף את כללי הריחוק החברתי ברחוב חגי בעיר בני ברק, הותקפה על ידי עשרות מקומיים שהשליכו חפצים וקראו לעבר השוטרים "נאצים". לבסוף השוטרים עזבו את המקום.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בתיעוד שהגיע מהעימות, נראים תושבי בני ברק מתגודדים סביב צוות משטרה שהגיע לאכוף את הנחיות משרד הבריאות. בסרטון נראים התושבים מגדפים את השוטרים ומשליכים לעברם שקיות זבל. בשלב מסוים, אחד השוטרים השליך עליהם את שקית הזבל בחזרה.

"המשטרה הוזעקה למקום על מנת לאכוף התקהלות אסורה של מאות בניגוד לחוק", נמסר. "שוטרים שהגיעו למקום הורו למתקהלים להתפזר ונתקלו בסירוב של חלק ניכר מהם שגידפו אותם, צעקו לעבר השוטרים 'תחזרו לגרמניה', והשליכו לעבר השוטרים שקיות אשפה, עגלות סופר, ביצים ועוד ואף גרמו נזק לניידת".

"התנהגות השוטר אינה עולה בקנה אחד עם הנורמות והערכים המצופים משוטר"

עוד נמסר כי השוטרים שהיו במקום נאלצו להזעיק סיוע להפסקת ההתפרעות ולפיזור ההתקהלות אך למרות זאת הדגישו המשטרה כי "האירוע המצולם חריג והתנהגות השוטר אינה עולה בקנה אחד עם הנורמות והערכים המצופים משוטר בארגון ועל כן הנושא יבדק ויטופל בהתאם".

בני ברק עדיין מדורגת במקום השני מבחינת נתוני התחלואה. מספר המקרים המאומתים בבני ברק מתחילת המגפה עומד על 12,591 ומספר החולים הפעילים עומד כעת על 2,358.