בסוף השבוע האחרון יאיר נתניהו קרא לציבור הרחב להגיע ולהפגין מתחת לבתיהם של מנהיגי המחאה נגד הממשלה, אלא שבתחילת השבוע הנוכחי בית משפט השלום פסק נגד יאיר נתניהו. הוא קבע כי עליו להסיר את הציוץ ולא להטריד יותר את מובילי ההפגנות. נתניהו הבן לא הסיר את הציוץ עד היום (שלישי) לאחר שפנינו אליו לקבל תגובה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

ב-31 ביולי לפנות בוקר צייץ נתניהו הבן מסמך ולצדו הכיתוב: "מזמין את כולם לבוא להפגין, יום ולילה (בג"ץ אמר שמותר) מתחת לבתים של האנשים האלה שמארגנים לנו במדינה את כל האנרכיה בשבועות האחרונים".

הקריאה שלו הופנתה כלפי חברי הוועד המנהל של עמותת "חוזה חדש", שמובילים את תנועת המחאה נגד ראש הממשלה. הוא אף פרסם את מסמכי העמותה עם פרטי תעודות הזהות והכתובות שלהם.

המחאה מול בית ראש הממשלה בירושלים (צילום: עודד בלילטי, ap)
מהמחאה נגד הממשלה. ארכיון | צילום: עודד בלילטי, ap

בעקבות כך הגישו חברי התנועה תלונה בבקשה למתן צו למניעת הטרדה נגד יאיר. ביום ראשון התקיים דיון ולאחריו החליטה שופטת בית משפט השלום דורית פיינשטיין שיש למחוק את הציוץ. עוד הורתה השופטת ליאיר נתניהו להפסיק להטריד אותם במשך חצי שנה. למרות הפסיקה מלפני יומיים, הציוץ לא הוסר עד לרגע שפנינו לנתניהו הבן כדי לקבל ממנו תגובה על כך.

מתנועת "קריים מיניסטר" נמסר בתגובה: "הובא לידיעתנו זה עתה כי יאיר נתניהו הפר את צו בית המשפט ולא הסיר את הפוסט. אין גבול לזלזול של משפחת נתניהו במערכת אכיפת החוק. נפעל בכל הכלים המשפטיים העומדים לרשותנו כדי לעצור את ההסתה המתמשכת והמסוכנת מבלפור".