השחקן ליאור כלפון הודיע ברשתות החברתיות לפני כשבוע על כך שנדבק בנגיף הקורונה. אלא שמצבו הדרדר והוא הובהל אתמול (ראשון) לבית החולים הלל יפה בחדרה, שם אושפז עם סיבוכים של המחלה. כעת הוא מגיב לתקופה הקשה שעבר וכותב בחשבון הפייסבוק שלו: "הייתי בגיהנום וחזרתי. זו השפעת הכי שטנית שאי פעם חוויתם". הוא הודה לציבור כולו, כמו גם למשפחתו ולצוותי הרפואה, על התמיכה בו ועל הדאגה. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"הרבה ביקשו שאכתוב משהו, אני עדיין חלש אבל אני יודע שכולכם דואגים", פתח כלפון את דבריו בפוסט שפרסם. "ארגיע ואומר שאני מרגיש הרבה יותר טוב ומשתפר מיום ליום; הייתי בגיהנום וחזרתי", אמר.

"אני חושב שהמסר הכי טוב שצריך לעבור הוא שהקורונה פוגעת בכולם", הוסיף כלפון. הוא סיפר כי השתדל מאוד להיזהר לאורך כל תקופת הקורונה, ונמנע מחשיפה: "תמיד הקפדתי ככל שיכולתי ואני לא מסתובב בהשקות ובמסיבות מיותרות בכלל". "לצערי ראיתי את הזלזול של האנשים שבטוחים שלהם זה לא יקרה".הוא סיכם את דבריו והדגיש: "זו מחלה קשה מאוד שמרגישה כמו השפעת הכי שטנית שאי פעם חוויתם (ומתפלל שלא תחוו)". 

השחקן המוכר, שזכור מתוכניות טלוויזיה רבות כמו הקומדי סטור ורמזור, נדבק לאחרונה בנגיף, והודיע על כך בפוסש שפרסם בפייסבוק לפני כשבוע. בעקבות כך, ולאחר שהשתתף באירוע של עמותת "Make a Wish", נשלחו לבידוד האנשים שבאו איתו במגע. בין הידוענים: ציפי שביט, ליאור סושרד, ליאור רז, אלין כהן, סנדרה רינגלר ושגב משה.