המחאות נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו שמתנהלות בימים אלה, חצו את גבולות ישראל - והגיעו גם לעזה. עלי נסמאן, אחד השחקנים והקומיקאים המוכרים ברצועה, יצר קליפ בעברית – שמעביר ביקורת חריפה נגד נתניהו. הסרטון, שמבוסס בחלקו על מנגינת השיר "לך הביתה מוטי" של שרית חדד, עוסק בשורה של נושאים על סדר היום בישראל, וביניהם: המחאות בבלפור, המדיניות מול חמאס והמצב הפוליטי והמשפטי של ראש הממשלה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בקליפ מתוארת מציאות שלפיה אזרחי ישראל מאסו בנתניהו, ומעוניינים שיסיים את תפקידו. בקליפ היו כמה אמירות קשות מאוד נגד ראש הממשלה, שביניהן: "עם ישראל ישפיל אותך, ישלח אותך לבית סוהר".

בין השאר, הוצגו תמונות וסרטונים מהמחאות הקבועות מול בית ראש הממשלה בירושלים, כשנסמאן עצמו שר: "אזרחים עושים לך בלאגן". כמו כן, עלו דמויותיהם של יריביו הפוליטיים של נתניהו: "ליברמן עכשיו צוחק עלייך".

סוגיה נוספת שהועלתה הייתה ההתנהלות מול חמאס, ובפרט הירידה של נתניהו מהבמה במהלך אותה עצרת באשדוד בשנה שעברה, כשנשמעה אזעקת צבע אדום: "ברחת כמו עכבר מהטילים, אתה פוחד מסינוואר". הקליפ עצמו עורר התלהבות רבה מאוד ברשתות החברתיות בעזה ובעולם הערבי כולו, והביא לתגובות רבות.