במהדורה המרכזית ששודרה אמש (שלישי), דיווחנו כי המשטרה פיזרה שלשום את חתונת בתו של בכיר במועצת דיר אלאסד ועיכבה את הבכיר לחקירה. בנוסף דווח, כי ראש מועצת דיר אלאסד אחמד דבאח מתעקש לחגוג בשבוע הבא את חתונת בתו בנוכחות מאות מוזמנים, וכי המשטרה מתנגדת לאירוע בתוקף. דבאח מגיב היום ואומר שהחתונה צומצמה כך שתעמוד בכל הנחיות משרד הבריאות וכי הוא עובד בשיתוף פעולה עם המשטרה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"חתונת בתי תוכננה מזה זמן רב, פעלנו לפי החוק ולפי מתווה הרמזור", מסר דבאח. "באולם האירועים שבו היה אמור להתקיים האירוע נבדקה האפשרות ובשל ההסבה שנעשתה לפריט מסעדה ניתן לקיים את החתונה בחלוקה לקופסולות לפי מתווה פרופסר גמזו והנחיות משרד הבריאות והמשטרה".

עוד הוסיף דבאח: "לאחר בדיקה מעמיקה מול הגורמים הרלוונטים ומתוקף אחריותי כאדם וכראש מועצה, החלטתי לבטל שני אירועים באולם למניעת התפשטות הנגיף ושמירה על בריאות. משפחת דבאח תקיים אירוע אחד שיכלול ארוחת ערב ללא מוסיקה ומגע בין הנוכחים ולפי הנחיות משרד הבריאות. הטענה המקוממת שבאה בכתבה ולפיה אני פועל כנגד הוראות המשטרה אינה נכונה. אני מברך על עבודת המשטרה ואף פועל בשיתוף פעולה מלא עם המשטרה וכל הגורמים הרלוונטים למניעת התפשטות נגיף הקורונה הקטלני".