האם יועצו של ראש הממשלה נתניהו הפר בידוד, כשהגיע לתעד מפגינים סמוך למעון ראש הממשלה? בתיעוד שהופץ אמש ברשתות החברתיות נראה טופז לוק, יועץ המדיה של נתניהו, יחד עם דובר המשפחה עופר גולן, כשהם צועדים סמוך למעונו של נתניהו. אלא שלוק, ששהה יחד עם נתניהו בטקס חתימת הסכם השלום עם איחוד האמירויות ובחרין בשבוע שעבר, אמור להיות בכלל בבידוד כמו יתר חברי המשלחת. בעקבות התיעוד, הוגשה נגד לוק תלונה במשטרה. הליכוד: הוא הגיע לבצע בדיקת קורונה בירושלים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

יתר חברי המשלחת הישראלית ששהו בוושינגטון חויבו בבידוד עד היום, ויאלצו לעבור בדיקת קורונה. רק אז, אם הבדיקה תהיה שלילית, הם יוכלו לצאת מהבידוד.

לדברי המפגינים, היועצים הגיעו כדי לתעד מפגיני "הכחשת קורונה" שנשתלו לכאורה בתוך ההפגנה. עו"ד גונן בן יצחק הגיש תלונה למשטרה על הפרת בידוד כנגד לוק.

מהליכוד נמסר בתגובה: "טופז לוק הגיע לבצע בדיקת קורונה בירושלים על פי ההנחיות שקיבל ממשרד הבריאות עם שובו מהמשלחת לוושינגטון, ולאחר מכן שב לביתו. בניגוד לפרסומים, עופר גולן לא נמצא בבידוד".

מתנועת הצעירים "קומי ישראל" נמסר: "טופז לוק, דובר רה"מ, נתפס הערב בכיכר פריז, מפר בידוד, מסכן את בריאות הציבור, מביים סצנה של הפגנה נגד הקורונה על מנת לבסס את הקמפיין השקרי והמסית של מפגינים 'מפיצי המחלות', קמפיין שהוביל הערב לניסיון דריסה של מפגינים. תנועת הצעירים 'קומי ישראל' קוראת למשטרת ישראל לטפל באירוע במלוא חומרת הדין".