נקבע מותו של נער בן 17 שטבע הבוקר (שני) למוות בחוף כאמל  (חוף דדו) בחיפה. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום הבחינו בו מחוסר הכרה, ביצעו בו פעולות החייאה אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו במקום. המשטרה פתחה בחקירה לבירור נסיבות טביעתו. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"כשהגענו לחוף, חברנו לכוחות המשטרה שמשו מהים צעיר כבן 17 מחוסר הכרה", סיפר נתנאל פרץ, פרמדיק מד"א שהשתתף בניסיונות ההחייאה. "ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

עם קבלת הדיווח מחבריו שהגיעו איתו מג'נין, המשטרה פתחה בסריקות וחיפושים אחר הנער. במסגרת החיפושים מסוקי משטרה, יחידת הג'יפים המשטרתית והשיטור הימי ביצעו סריקות לאורך קו החוף עד שאותר. המשטרה העבירה את גופתו לזיהוי במכון לרפואה משפטית.

כינאן אל בכרי משועפאט טבע למוות בכנרת
כינאן אל בכרי שטבע למוות בכנרת

וזה לא מקרה הטביעה היחיד. אתמול, הצוות הרפואי בבית החולים פוריה נאלץ לקבוע את מותו של כינאן אל בכרי בן ה-7 משועפאט, שטבע לפנות בוקר בכינרת. מותו נקבע לאחר שצוותי מד"א הוזעקו במהלך הלילה לאזור חוף דוגית שבמזרח האגם. הילד נמצא ככל הנראה על ידי אחיו אחרי שכבר שהה מתחת למים מספר דקות.

האירוע התרחש מעט לפני השעה 4 לפנות בוקר. מדובר בילד תושב מזרח ירושלים ששהה באזור עם בני משפחתו. הצוותים פינו אותו לבית החולים פוריה כשמצבו אנוש ובמקביל ביצעו בו פעולות החייאה לכל אורך הדרך.

עוד באותו היום התרחשה טביעה נוספת הפעם של נער בן 15. אותו נער בילה עם משפחתו בחוף לא מוכרז במעגן מיכאל ולפתע הוא נסחף בים. הוא חולץ מהמים על ידי אביו וצוותי מד"א שהוזעקו למקום העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים רמב"ם שם הוא עוד מאושפז.