מוקדם יותר היום (שני) התפרסם סרטון שבו נראו שוטרים גוררים גבר חרדי לניידת, כשהוא אזוק, לכאורה בטענה שהמסכה לא כיסתה את פניו. כעת, המשטרה פרסמה תיעוד ממצלמות אבטחה, ומכאן הסיפור נראה אחרת לגמרי. לפי התיעוד החדש, נראה החשוד מתגרה בשוטרים בתוך חנות מקומית ומסרב להזדהות – מה שמוביל לעיכובו על ידי השוטרים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

הגבר שעוכב הוא אישיות מוכרת יחסית ברחוב החרדי, שמו אהרון בוימל, והוא מכנה את עצמו את עצמו "האדמו"ר מברדיטשוב". בתיעוד שפורסם מוקדם יותר היום, נראו שוטרים גוררים אותו ברחוב, לעבר הניידת, כשידיו אזוקות, וקהל אנשים רב מקיף את השוטרים וקוראים להם לשחררו.

בתיעוד חדש ממצלמות אבטחה של סופרמרקט שכונתי, שמתעד את הרגעים שלפני עיכובו, בוימל נראה מתגרה בשוטרים, ואומר "הנה, אני בלי מסכה – בואו תנו לי דוח". תוך כדי השיחה עם השוטרים הוא נראה מסיר את המסכה מפניו ומצלם את עצמו עם השוטרים, שפונים אליו ומבקשים ממנו לצאת מהחנות. לטענת המשטרה, גם הקופאיות בסופר הפצירו בבוימל שישים את המסכה.

ל-N12 נודע כי השוטרים ביקשו ממנו להזדהות, אך הוא סירב – ולכן השוטרים נאלצו להפעיל כוח. בסופו של דבר הוא הסכים להזדהות בפני השוטרים – ואז הוא עוכב על ידיהם. בהגיעם לתחנת המשטרה נמסר לו דוח, והוא שוחרר לביתו.