דפנה מורל, מתמודדת העונה השנייה של "המטבח המנצח", העלתה הבוקר פוסט בו סיפרה על תקרית מעברה בה היה מעורב העיתונאי והמשורר רועי צ'יקי ארד, וזאת בצל תחקיר שפורסם אודותיו הבוקר בבלוג "המקום הכי חם בגיהנום" על ידי שרון שפורר. במסגרת התחקיר נחשפו עדויותיהן של שש נשים שונות, שטענו כי ארד הטריד ובמקרים מסוימים גם תקף אותן מינית כשהיו קטינות. טרם הפרסום, ארד הודיע כי הוא עוזב את עיתון "הארץ".

"לראשונה בחיי חוויתי טריגר. אמיתי כזה שמחזיר את כל הקולות, המראות והריח. אלוהים ישמור אותי מהריח של המקום המתועב הזה", כתבה מורל, שהשתתפה בתכנית לצד שותפה למטבח אורי מלמד, "ריח של כוסות קפה מלאות בסיגריות, וויד עבש, שפיך על סדינים שלא הוחלפו, זבל שהיה ממש צריך להוריד לפני חודש, רצפה שלא שטפו מאז שחתמו על חוזה וארגזים של כביסה וכלים מלוכלכים".

"כל חיי תייקתי את החוויה המזעזעת הזו בתור סקס גרוע, חוויה לא נעימה במקרה הטוב וסוג של אונס עצמי במקרה הרע. ידעתי שאני לא באמת נמשכת אליו או רוצה אותו אבל לא הבנתי את ה-MO (שיטת פעולה, ר.א) או למה בכלל הייתי שם". 

במהלך הפוסט, מורל חוזרת לערב בו פגשה לראשונה בארד, במהלכו הוא הזמין אותה לאירוע של כתב העת "מעין" אותו ייסד. "הייתי בת 16 או 17", סיפרה, "נראה לי ש17, לא זוכרת במדויק אבל מאוד זוכרת שהייתי בתקופת הבגרויות. אותו עיתונאי שמשום מה אסור להגיד את שמו וצ'יקי פגשו בי ובחברה שלי. הם הזמינו אותנו לאירוע של 'מעין' בבריכה של הסנטר. היה מאוד מגניב. הרגשתי מאוד ילדה גדולה עם כוס שמפניה ביד ואכילת ראשים על שירה. במהלך הערב הזה צ'יקי היה בהחלט ג'נטלמן מושלם, ואף הזהיר אותי מ(יהודה) נוריאל, שגם הסתובב שם ככה בסבבה כמובן. סיימנו את האירוע המאוד תרבותי הזה והלכנו הביתה. די נדהמתי מהעובדה שאף אחד לא ניסה לזיין אותי בערב הזה ובהחלט חזרתי הביתה בתחושה חיובית מאוד על צ'יקי ושאר חבריו למילייה". 

מורל ממשיכה ומספרת: "כמה ימים אחרי, אולי שבוע, הודעה מצ'יקי אם בא לי לשבת לקפה. כן, כן אותו קפה ככה על קינג ג'ורג'. שמחתי ודי הרגשתי בטוחה כי הוא הזהיר אותי מפרדטור לפני, היה ממש נחמד ועכשיו כולה הזמין אותי לקפה בשעת אחר צהריים. לא היה פה שום בר באמצע הלילה ולא שמו לי שום דבר בדרינק. המגננות שלי (שגם ככה לא היו גבוהות מידי בתור ילדה אבודה בת 17 אחרי שעברה אונס) היו לגמרי למטה. ומאותו רגע זה פשוט היה אחד לאחד כמו בתחקיר של שרון שפורר. שתינו קפה והיה נחמד ואז ה'בואי נעלה אלי כי את קטינה והשקיעה יפה', מוזיקת הפורנו הגרמנית המחרידה הזו והגג הארור הזה שמחובר באמת לדירה הכי מגעילה שראיתי בחיים".

"הוא גמר", הוסיפה מורל, "ואני פשוט תייקתי את זה בקופסא הקטנה של חוויות לא טובות ובחירות לא נכונות שאני עשיתי מבלי בכלל להבין עד היום שאני לא רציתי את זה לרגע, והוא דחף לי את הראש, ואני הייתי שם קפואה מקשיבה למוזיקה הנוראית הזו ומריחה את הריח הנוראי הזה. ובשניה שהוא קם ממני התלבשתי, ברחתי משם ופשוט התעלמתי מאותו אחר צהריים מחריד עד שקראתי את התחקיר הזה היום".