מחוות לראש הממשלה בנימין נתניהו מגיעות בדרך כלל מצד תומכיו או עמיתיו במפלגה, אך הפעם באופן נדיר זה קרה הפעם מכיוון חיילים בצבא. עשרות חיילים מגדוד "נצח יהודה" צעדו סמוך למעונו של נתניהו בירושלים מול מאהל המחאה שנמצא במקום בחודשים האחרונים. החיילים קראו לעבר המפגינים: "ביבי מלך ישראל". תנועת קריים מיניסטר בתגובה: "פעולה מבישה שמבזה את ערכי צה"ל".  

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בסרטון נראים החיילים צועדים, קוראים "ביבי מלך ישראל, חי חי וקיים" ומניפים את ידיהם. המפגינים במאהל המחאה מצדו השני של הכביש הופתעו והחלו לתעד את החיילים בתגובה. אחד מהמפגינים במאהל המחאה ניסה לזהות לאיזה גדוד שייכים החיילים, והתלונן על קריאותיהם: "זה לא בסדר".  

אחת מהתנועות שמשתתפת בהפגנות סמוך למעון ראש הממשלה מדי שבוע, תנועת "קריים מיניסטר", זעמה על האירוע: "פעולה מבישה שמבזה את ערכי צה"ל. הפיקוד הבכיר חייב לגלות אפס סובלנות ולמצות את מלוא חומרת הדין עם מפקדיי הגדוד וכל מי שלקח חלק, ולקיים תחקיר מקיף עם גורמים פוליטיים בשירות הנאשם העומדים מאחוריי המפגן המביש הזה. צה"ל חייב להישאר נקי מפוליטיקה! זה בנפשנו!"‎.

מצה"ל נמסר: צה"ל הוא צבא-עם ממלכתי, שאסורה בו כל פעילות בסוגיות פוליטיות. לא מכבר, התייחס הרמטכ״ל לחשיבות הממלכתיות והימנעות צה״ל מכל הקשר פוליטי, והדגיש את עקרונות הממלכתיות שהיא חלק מערכי צה״ל. ״ממלכתיות היא חישוק ערכי השומר על תיפקודו של צה"ל, חובתנו לטפח אותה ולהגן עליה באופן קבוע ושיטתי. צה"ל נמצא מעל לכל מחלוקת, ומפקדיו וחייליו לא נוקטים עמדה פוליטית ולא מבטאים השקפה בנושאים חברתיים שנויים במחלוקת. מדובר באירוע חמור אשר אינו עולה בקנה אחד עם פקודות צה״ל. האירוע יתוחקר, הלקחים יופקו, וינקטו צעדים בהתאם".