האיומים נמשכים: מכתב איום נוסף נשלח לשופטת העליון ענת ברון - כך פורסם הערב (ראשון) במהדורה המרכזית. איום זה מצטרף למכתב שנשלח לביתה רק לפני יומיים ובו אמירה חמורה במיוחד שמתייחסת למחיר הכבד ששילמה ברון כאשר איבדה בשעתו את בנה שנהרג בפיגוע בתל אביב: "עונש נוסף צפוי לה". 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

מוקדם יותר היום הגיש משמר בתי המשפט תלונה למשטרה בעקבות מכתב איום שנשלח לפני יומיים לשופטת העליון ענת ברון. בהודעה תקיפה שפרסמה הדוברות נכתב כי האיום הוא "תוצאה ישירה של הסתה נמשכת ושלוחת רסן נגד הרשות השופטת ושופטיה". 

"ניסיונות להלך אימים על שופטי ישראל לא ירתיעו אותם והם ימשיכו לבצע את מלאכתם ללא מורא", כתבו. ראש הממשלה בנימין נתניהו גינה גם הוא את הדברים בישיבת הממשלה וציין כי גם הוא התלונן בגין איומים עליו ועל משפחתו. "יש לגלות אפס סבלנות כלפי כל מי שמאיים ברצח על שופטים ונבחרי ציבור כאחד", אמר נתניהו, "רק החודש הגשתי במשטרה שלוש תלונות על איומים ברצח נגדי ונגד בני משפחתי. אני קורא למשטרה לפעול במהירות ובעוצמה כדי להדביר את נגע ההסתה - אין לו מקום בקרבנו".

שר המשפטים אבי ניסנקורן הגיב לפרסום בחשבון הטוויטר שלו וכתב כי "המתקפה המתמשכת על מערכת המשפט מסוכנת - ומסכנת את חוסנה של מדינת ישראל. יש שופטים בירושלים והם ימשיכו לבצע את עבודתם ללא מורא".