למרות הציפייה הרבה, מספר האנשים שפקדו את הקניונים ביום חמישי האחרון עם פתיחתם המחודשת היה מועט, והקניונים דיווחו על ירידה של 50% במספר הקונים ביחס לימים שלפני המשבר. על פי דוח ראשוני - המכירות בקניונים ביום הפתיחה ירדו באופן חד בהשוואה ליום ממוצע ב-2019. כדי להתמודד עם המשבר מעלים בקניונים פתרונות יצירתיים, בין היתר באילת - שם הציעו החזר לכרטיס הטיסה למי שירכוש בסכום של מעל 1,000 שקלים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

ההכנסות בקניון הגדול בפתח תקווה צנחו ב-40%, בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה חלה ירידה של 53%, בקניון מלחה בירושלים ובקניון הזהב בראשל"צ מדברים על צניחה של 35%. מהצד השני, במרכזים המסחריים הפתוחים ובקניונים בערים הקטנות - דיווחו דווקא על הכנסות נאות.

באילת אמנם נמצאים שניים מהקניונים הרווחיים ביותר בארץ בימי שגרה, אבל בימי חמישי ושישי האחרונים ניתן היה לראות שם רק טפטופים של אנשים - בעיקר תושבי אילת. בקניון אייס-מול בעיר החליטו לפתוח במבצע - מימון של טיסות לנוסעים לאילת. כמובן שיש גם אותיות קטנות: מי שירצה ליהנות מכרטיס הטיסה יצטרך לרכוש בקניון סל מוצרים בשווי 1,000 שקלים לפחות - ומחיר הטיסה יוחזר לאחר מכן. אפשר יהיה גם לטוס ולחזור באותו היום.