על רקע הביקורות החריפות על תפקודו של מנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב, מנכ"ל משרד האוצר שי באב"ד פרסם היום (שבת) בפייסבוק פוסט שבו הוא מביע תמיכה וחיזוק לבר סימן טוב: "אני לא תמיד מסכים עם ברסי (בר סימן טוב) ויש לנו לא מעט מחלוקות וויכוחים על בסיס יומי, אבל יום יום אני רואה אדם שנותן את כל כולו בנחישות ומסירות אינסופית לעצור את התפשטות הנגיף".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בפתח דבריו, באב"ד תוקף את מעבירי הביקורת: "כל כך קל להשמיץ לגדף ולרמוס היום שזה באמת בלתי נסבל. אמרת מילה אחת שלא במקום או עשית פעולה שגויה, או חס וחלילה העברת ביקורת או עמדת על שלך, וכבר הנשרים עטים על הטרף".

 

על תפקודו של בר סימן טוב, המכונה "ברסי", כתב באב"ד: "אני לא תמיד מסכים עם ברסי ויש לנו לא מעט מחלוקות וויכוחים על בסיס יומי, אבל יום יום אני רואה אדם שנותן את כל כולו בנחישות ומסירות אינסופית לעצור את התפשטות הנגיף. ברסי איש מקצוע, מוכשר וחכם בצורה יוצאת דופן, והרבה הודות לו מדינת ישראל היום לא נמצאת במקום שבו נמצאות מעצמות העל כגון ארה״ב, איטליה, ספרד, צרפת, גרמניה, אנגליה ועוד. וכשאני רואה את מסע הצלב נגדו עצוב וכואב לי כחבר, כקולגה אבל בעיקר כאזרח".

עוד הוסיף מנכ"ל משרד האוצר: "קל מאוד לשבת ביציע אצטדיון כדורגל ולהעביר ביקורת על השחקנים שבמגרש. תאמינו לי מניסיון הרבה הרבה יותר קשה לרוץ איתם 90 דקות על הדשא. אז רגע לפני שאתם מצטרפים לעליהום על ברסי בהשמצות וביקורת לא עניינית תשאלו את עצמכם מה אתם עשיתם בחודשיים האחרונים בשביל מדינת ישראל ככלל ובמאבק במשבר הבריאותי והכלכלי הגדול ביותר שפקד את המדינה מאז היווסדה בפרט".