ביום רביעי האחרון, נערה בת 12 נפצעה באורח אנוש בראשה כתוצאה מתאונת פגע וברח בקריית אונו, כך נודע היום (שישי) ל-N12. על פי החשד, הנערה נפגעה מרוכב קטנוע בעת שחצתה מעבר חצייה, הנהג נמלט מהמקום. המשטרה פתחה בחקירה ומבקשת את עזרתו של הציבור במציאת החשוד.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

ביום רביעי ה-6.5 בשעות הערב החלה הנערה לחצות את רחוב הנשיא בקריית אונו במעבר החצייה, לאחר שהמכוניות שבאו משני הכיוונים עצרו ונתנה לה לעבור. ברגע בו החלה לחצות את הכביש, הגיח רוכב קטנוע, שעל פי עדויות, זגזג בין המכוניות, פגע קשה בילדה בעת שעברה והחל במנוסה מהמקום.

אביה של הנערה, שגר בסמיכות לזירה, שמע את הצעקות בשל התרחשות האירוע ויצא בריצה אל הרחוב כשהבחין בקטנוע נוסע לכיוונו. עוברי האורח צעקו לאב כדי שינסה לעצור את רוכב הקטנוע, אולם על אף הניסיונות, לא הצליח האב לתפוס את הרוכב שכמעט ודרס גם אותו.

כל העת של ניסיונותיו של האב לעצור את הרוכב הוא לא היה מודע לכך שבתו היא זו שנפגעה בתאונה הקשה. הנערה הובהלה למיון בית החולים תל השומר כשהיא במצב קל אולם ברגע שהגיעה לבית החולים אובחנה כסובלת מדימום מוחי קשה.ונאלצה לעבור ניתוח לניקוז הדימום. חייה ניצלו והיא כעת נמצאת במגמת שיפור ומתקשרת עם בני משפחתה.

רוכב הקטנוע טרם נתפס על אף שישנם עדים רבים לאירוע, צילומים ופרטים אודות הנהג הפוגע. עם זאת, חשוב לציין שהמשטרה פתחה בחקירה ומבקשת מהציבור הרחב לעזור בתפיסתו של הנהג. עדי ראייה לאירוע סיפרו שהיה מדובר בגבר עם מעיל אופנוע שחור, קסדה שחורה ומכנסיים כהים, הוא רכב על קטנוע קטן ופגע בנערה בסביבות השעה 19:30 בערב.