נויה לוי בת ה-16 מפתח תקווה התעוררה אתמול בבוקר (חמישי) למתקפת שיימינג חסרת תקדים ברשתות החברתיות - לאחר שהופצו שמועות לפיהן היא אחת הנערות שקיימו יחסים עם הכדורגלנים. שמה נקשר לפרשה, על אף שאינה מעורבת במקרה כלל, והיא ספגה שורה של קללות והודעות נאצה. כעת היא מתייצבת מול המצלמות, בריאיון לחדשות 12. "ספגתי הודעות מזעזעות, לא הבנתי מאיפה זה הגיע".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

לוי הואשמה אתמול על ידי אותם גולשים שהקניטו אותה כאילו העלילה על אותם כדורגלנים באשר למעשים שדווחו. נויה החליטה להעביר מסר לכל מי שבחרו לקלל אותה ולהפיץ את תמונותיה ברשתות החברתיות: "עבר עליי שיימינג מטורף ברשת. לא הבנתי על מה הם מדברים בכלל. הם לא מכירים אותי, לא יודעים מי אני ולא יודעים בכלל אם זה נכון. כל זה – על סמך שמועות".

רגעי האימה של הנערה החלו כבר בבוקר, כשהסוכנת שלה התקשרה אליה וסיפרה לה שהשם שלה השתרבב לפרשה שמסעירה את המדינה. "מאוד נלחצתי בהתחלה, זה לא נעים שמיליוני אנשים חושבים שאת הילדה הזו. זה נוראי", חשפה נויה בת ה-16. היא החליטה להעביר מסר: "תבדקו את הפרטים לפני שאתם מאשימים מישהו. זה יכול להרוס חיים של בן אדם, זה קל מאוד להיות מאחורי מקלדת".

גם הסוכנת של הנערה, רותם גור, התייחסה לטלטלה שעברה עליהן היום: "לבי יוצא אליה על מה שהיא עוברת. קשה לקבל תגובות כאלה, במיוחד לילדה בת 16. קודם כל, שיעזבו אותה בשקט", ביקשה, "להאמין לשמועות זה דבר מטופש, זה לא קשור אליה בשום צורה".