ארבעה ימים אחרי שמונתה לראשונה לתפקיד שרה, השרה לשוויון חברתי מירב כהן הגיעה הלילה (בין רביעי לחמישי) עם צירי לידה לבית החולים שערי צדק וילדה בן. כהן החלה את דרכה הפוליטית כבר לפני שבע שנים, אז במקום התשיעי ברשימת "התנועה" של ציפי לבני. כהן לא נכנסה אז לכנסת אך לידת בתה הבכורה התקיימה בדיוק ביום הבחירות לכנסת ה-19.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

לקראת בחירות 2019 מועד א' הצטרפה כהן למפלגת חוסן לישראל של בני גנץ וברשימה המאוחדת הוצבה במקום ה-17. הרשימה קיבלה 35 מנדטים וכהן נבחרה לראשונה כחברת כנסת. כהן שמרה על מקומה גם בבחירות לכנסת ה-22 וה-23 ובשבוע שעבר בישר לה יו"ר המפלגה גנץ כי היא תמונה לשרה לשוויון חברתי ומיעוטים.

בתחילת השבוע נכנסה מירב כהן לכנסת אחרי שנים של השפעה בזירה הלא פרלמנטרית. בבוקר ההשבעה, הלכאורה שגרתי בבית עם הבנות ועם בן הזוג יובל, עושה רושם שמירב מוכנה מתמיד לתפקיד הכה טבעי עבורה, של השרה לשוויון חברתי.

כמה שעות לפני פתיחת הקלפיות בבחירות 2013, כשהתמודדה על מקום ברשימת "התנועה" החלה לחוש צירי לידה מתפתחים בעת עבודתה במטה הבחירות. יו"ר המפלגה לבני נסעה בעצמה לבית החולים ונשארה שם עד להגעת בן זוגה של כהן.