אחת מאלו שהצטרפו אתמול (רביעי) למניין נספי הקורונה היא פאני אהרפי – כך הותר לפרסום. אהרפי ז"ל היא אלמנתו של מוריס אהרפי, שנרצח בפיגוע בנווה שאנן בתל אביב לפני 17 שנים. היא הותירה אחריה שישה ילדים, שלל נכדים ונין.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

שגיא אהרפי, בנה של פאני, סיפר ל-N12 כי "היה בה רק טוב, נתנה בלי סוף. דאגה לילדים ולנכדים שלה". לדברי שגיא, אמו הייתה מאושפזת בבית החולים ללא קשר לקורונה והייתה לקראת שחרור - והיא נדבקה בנגיף בבית החולים. "ממש אתמול לקחו לה בדיקה, והיום בבוקר הודיעו לנו שיש לה קורונה", סיפר. "תוך שעתיים-שלוש מרגע שהעבירו אותה למחלקה התקשרו אלינו".

פאני אהרפי ז

אהרפי, תושבת לוד, מתה בגיל 66 בלבד. "כל מכריה מתארים אותה כאישה צדיקה, אמא למופת ובעלת נתינה אינסופית", כתב לתושבי לוד ראש העירייה, יאיר רביבו. "אנו מסייעים כעת להבאתה לקבר ישראל. יהי זכרה ברוך".

מספק הנדבקים המאומתים בקורונה בישראל עומד כעת על 6,092, מתוכם 81 מונשמים. גורם רפואי בכיר שמייעץ למשרד הבריאות העריך אמש כי עד ליל הסדר יהיו בישראל 200-100 חולי קורונה מונשמים - ועד סוף מאי מספרם יעמוד על בין 350 ל-700. מדובר במספר מונשמים גבוה, אולם לא כזה שצפוי למוטט את מערכת הבריאות.