פרשת הכדורגלנים והקטינות: חברים של הכדורגלנים שלפי הטענות קיימו יחסי מין עם קטינות, טענו היום (חמישי) כי הקטינות הונו את שני הכדורגלנים, שחקני מכבי תל אביב, ואמרו להם שהן בנות 18. עוד הם טענו כי הבנות צילמו בסתר את הנעשה והפיצו את זה לאחר מכן. "השחקנים הם אלה שרומו", אמרו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

הכדורגלנים עצמם טרם הגיבו לדברים, אך חברים שלהם סיפרו שהם הולכו שולל על ידי הבנות. "יש לשחקנים הודעה של הבנות שבה הן כותבות שהן בנות 18", סיפרו. "הן הגיעו לדירה, צילמו בסתר את השחקנים, ואחר כך גם הפיצו את התמונות ואת הפרטים על המפגש לחברים שלהם. לא מגיע לבנות האלה להיפגע, אבל השחקנים הם אלה שרומו".

מוקדם יותר היום דווח ב-N12 כי במטה הארצי במשטרה בודקים אם קיימת תשתית ראייתית מספיקה בשביל לפתוח בחקירה פלילית, ומסרו ש"נפתחה בדיקה לבחינת הפרסומים". באגף החקירות אספו את הפרסומים שהופצו מאז אתמול ורק לאחר בדיקה עם הנהלת בית הספר שבו לומדות הקטינות ובנות נוספות, תתקבל החלטה אם לפתוח בחקירה. לפי שעה לא הוגשה תלונה רשמית במשטרה. 

עורך הדין עדי כרמלי

לפי הדיווח, שפורסם לראשונה בחדשות 13, שתי קטינות מתחת לגיל 16 נפגשו עם הכדורגלנים במסיבה וממנה המשיכו הארבעה לבית שבו התבצעו לכאורה יחסי המין. תלמידות התיכון מתגוררות בדרום הארץ, ונמצאות מתחת לגיל שמוגדר כגיל ההסכמה.

תגובת הקבוצה

בתחילה, בקבוצת מכבי תל אביב שבה משחקים שני השחקנים אמרו כי הם לא מכירים את הפרשה, ולכן לא מעוניינים להגיב לשמועות כלשהן. לאחר מכן, הקבוצה מסרה הודעה רשמית ובה נכתב כי "המועדון מודע לפרסומים באמצעי התקשורת ועוקב אחר ההתפתחויות. בשלב זה לא נגיב מעבר לתגובה זו".

עורך הדין ינון היימן

עורכי הדין עדי כרמלי וינון היימן המייצגים את השחקנים ממכבי תל אביב אמרו ל-N12: "שוחחנו איתם ארוכות, נפגשנו איתם עד השעות הקטנות של הלילה. אחרי ששמענו את כל השתלשלות האירוע, נוכל להגיד בוודאות שמרשינו לא דבק רבב. חקירה קצרה תוכיח זאת בקלות".

השניים הוסיפו: "ממתינים לזימונם של השחקנים לחקירת משטרה בנושא, אנו מחזיקים בגרסא איתנה, ידם לא הייתה במעל, ולא דבק רבב בהתנהגותם. אנו מתכוונים להציג למשטרה את כל הראיות", עורכי הדין כרמלי והיימן הוסיפו, כי שני השחקנים צפויים להגיע לאימון קבוצתם היום אחה"צ.

אור רביד השתתף בהכנת הידיעה.