אתמול בשעות הערב נמצאה גופת אישה בסמוך לשכונת חליסה בעיר חיפה והערב (ראשון) הושלם הזיהוי שקבע כי מדובר בשרה נובוברודר, אימו של השחקן צחי נוי שנעדרה מזה כשבועיים. תהליך הזיהוי בידי המכון לרפואה משפטית ארך זמן רב יחסית, ורק  הערב אושר שאכן מדובר באימו בת ה-91 של צחי נוי.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

הקשישה בת ה-91 נעדרה לפני כשבועיים מאז התאריך 3.5, אז נראתה לאחרונה בשעות הבוקר. המשטרה ביקשה אז את עזרת הציבור במציאתה, ואתמול היא נמצאה כאמור, ללא רוח חיים בסמוך לשכונת חליסה שבחיפה. בשיחה עם N12 אמר נוי: "אני על הפנים. קיוויתי למצוא אותה בחיים, זה כואב שזה הסוף של אמא שלי ואני מצטער שלא הצלחתי ברגעים האחרונים לראות אותה. דיברתי איתה כל יום ולפני שבועיים הייתה השיחה האחרונה שלי איתה".

 גם נוי לא יודע מה הוביל את אימו למקום מרוחק שלא אופייני לה להגיע אליו: "אף אחד לא יודע איך היא הגיעה לשם, זה על יד חוות סוסים בתוך שדות. מישהו במקרה ראה את הגופה והזעיק את המשטרה. אני כל הזמן בחשש שמישהו עשה פה איזה משהו פלילי".

"קיוויתי למצוא אותה בחיים, זה כואב שזה הסוף של אמא שלי"

השחקן סיפר על כך שברגע שמצאו את הגופה והיה חשד כי מדובר באימו, הוא היה צריך להגיע לתחנת המשטרה כדי למסור דגימות: "קיבלתי מהמשטרה (את הבשורה) שזה זיהוי וודאי כי הגופה נמצאת במכון לרפואה משפטית בתל אביב ורק בבוקר הם עשו עוד בדיקה. בשבת מצאו כבר את הגופה אז נסעתי לתחנת משטרה לתת דגימת די-אן-איי".

השחקן המוכר סיפר בסרטונים לפני כשבועיים כי הוא נמצא בקשר רציף עם אימו, ושוחח עמה בפעם האחרונה במוצאי שבת – ערב לפני שנעלמה. "מצב הרוח שלה היה בסדר. לא ברור איפה היא יכולה להיות, זו פעם ראשונה שקורה לנו איתה דבר כזה", אמר נוי. עוד הוסיף כי היא בודדה, חיה לבדה בבית ולא מעוניינת בחברת אנשים. "היא תמיד אומרת שהיא אינה סומכת על אנשים", הסביר.