בגלל דרישה לשים מסכה: נהג אגד הותקף באופן קשה אמש (רביעי) על ידי כלב, לאחר שבעליו שחרר אותו ושיסה אותו בנהג. תלונה הוגשה במשטרה והיא פתחה בחקירה לאתר את החשוד. בשיחה עם N12 סיפר הנהג כי הוא איבד הכרה לכחצי שעה במהלך המקרה, וכי הוא לא יחזור לעבוד בקרוב.
 
 
הסיפור החל כאשר עלה נוסע עם כלבו לאוטובוס אגד בירושלים. הנהג ביקש ממנו לעטות מסכה בשל ההנחיות, אך הנוסע לא התלהב, בלשון המעטה, לחבוש אותה והוא סירב. אחרי עימות מילולי שהתפתח בין השניים התיר הנוסע את רצועת הכלב ואפשר לו להתנפל על הנהג. 
 
"עבדתי על קו 44, יצאתי בשעה 9:00 מחיל האוויר לכיוון פסגת זאב מזרח", סיפר הנהג. "לא היו לי נוסעים וחניתי בחניה של קניון פסגת זאב. כשהנוסע עלה, שאלתי אותו אם יש לו מסכה והסברתי לו שאסור לעלות עם הכלב הזה. הוא התחיל בתגובה לקלל את אמא שלי ותקף אותי. הגבתי במכות והוא נתן לי מכה גם כן.
 
"בשלב הזה יצאתי מהמושב של הנהג והוא שחרר עלי את הכלב שתקף אותי בכל גופי ובראש שלי. איבדתי הכרה לחצי שעה, כל הגוף והרגליים שלי כואבים עדיין. לא אחזור לעבוד אחרי זה, זה אירוע מאוד קשה".
 
בתגובה לאירוע, ארגון נהגי האוטובוסים מבית ההסתדרות הלאומית דרשו פיקוח מוגבר: "מדובר במקרה מזעזע שלא יכול להשאיר אותנו אדישים. זהו ניסיון לרצח נהג אוטובוס בשעת עבודתו. אנו דורשים ממשרד התחבורה להאיץ את נושא החציצה ולהתחיל בהתקנות באופן מיידי. יש לתגבר את הפיקוח והאכיפה באוטובוסים ע"י פקחים ולהסיר את האחריות מהנהגים לשמירה ואכיפת הנחיות משרד הבריאות. ארגון הנהגים וההסתדרות הלאומית ימשיכו עם הקמת הממשלה לקדם את מעמד הנהג כעובד ציבור. לצערנו, הימים בהם נהגים ירצחו על ההגה בגלל אלימות של נוסעים קרובים מתמיד".
 
מהרשות הארצית לתחבורה ציבורית נמסר: "ההנחיות להתנהגות במרחב הציבורי, ובנסיעה בתחבורה הציבורית ברורות. לצערנו מדובר במקרה של נוסעים שבהתנהגותם מסכנים את כלל הנוסעים וגם את נהגי התחבורה הציבורית, ואנו בטוחים כי המשטרה תמצה אתם את הדין".