"המטרה כמובן – בצע כסף": עורך הדין יוסי כהן המייצג את אשת ראש הממשלה הגיש היום (רביעי) את כתב ההגנה לתביעה של עובדת לשעבר במעון ראש הממשלה נגד שרה נתניהו. בסוף חודש פברואר הגישה העובדת תביעה על סך 650 אלף שקלים בגין התעמרות בעבודה, העסקה פוגענית, כאב, סבל ופגיעה בשם הטוב. עו"ד כהן: "מדובר בניסיון סחיטה העולה כדי עבירה פלילית".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

העובדת לשעבר צירפה בין היתר את יומנה האישי אותו היא כותבת במשך שנים ובו תיעוד מפורט על מה שעבר עליה במעון ראש הממשלה. "די, הצילו, בא לי למות, הבעיה שאין לי ברירה וכולם יודעים על זה", כתבה העובדת. "מתפללת שהכול יעבור ויקרה נס. השם, תעשה לי נס! אי אפשר לחיות כל יום עם פסיכופתית, מתה לעוף משם לפני שיהיה מאוחר".

"בהכירה את רגישות מעמדה של הנתבעת (שרה נתניהו) ותוך ניצול ציני של אמצעי תקשורת העוינים את ראש הממשלה ורעייתו", נכתב בכתב ההגנה. "פרסמה התובעת ממש מספר ימים לפני הבחירות לכנסת ה-23 סדרת כזבים מכוערת ובדיונית תוך חיקוי ואימוץ טענות של עובדת אחרת שטענה טענות דומות וזכתה לחיבוק ענק מאמצעי התקשורת".

בהמשך כתב ההגנה מעלה עו"ד יוסי כהן טענות לפיהן עורכי דינה של התובעת נכחו בדיונים שהתקיימו בבית המשפט בתביעתה של שירה רבן, שעבדה גם היא במעון ראש הממשלה תובעת את גברת שרה נתניהו.

הודתה בעבירה פלילית. נתניהו
צילום: החדשות

"למרבה הפליאה וחרף העובדה שנכח באולם הדיונים ובחקירתה של רבן, העתיק בא כוחה של התובעת פרקים שלמים מתביעת רבן", כתב עו"ד כהן. בהמשך פירט את האמצעים לדבריו לפני שהגישה את התביעה.

לדבריו התובעת הכלה באיסוף הכפשות והעברתם לאמצעי התקשורת באופן שפוגע בשמה של הנתבעת. לטענתו מדובר בניסיון סחיטה: "שלמי או שנפרסם את ההכפשות בכלי התקשורת". על פי דבריו של בא כוחה של גברת נתניהו, מדובר בהגשת תביעת סרק "שפורסמה באמצעי התקשורת שלושה ימים לפני הגשתה, בשאון תופים ומצילות".

לטענת עו"ד כהן התובעת מונעת משיקולים כספיים: "השיקול הברור כמובן הוא בצע כסף שאותו אף התובעת לא ניסתה להסתיר. נוכח הראיות בכתב המעידות שמדובר בניסיון סחיטה באיומים העולה כדי עבירה פלילית".