דריכות בפרקליטות: בסביבת היועץ המשפטי לממשלה אישרו כי אם נתניהו יבקש לשדר את משפטו בשידור ישיר, היועץ המשפטי לא יתנגד, כך דווח היום (שישי) באולפן שישי. הדברים הללו סוכמו בדיון שהתקיים בפרקליטות לקראת משפט נתניהו שצפוי להתקיים בעוד כשבועיים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

שאלת שידור המשפט עלתה בעקבות הבקשה של עיתון "גלובס" לשדר את המשפט של ראש הממשלה בשידור חי. בעניין זה עלתה הפנייה של נתניהו לפני כמה חודשים שביקש לשדר את השימוע בשידור ישיר. מאז גם השופט סולברג התייחס לכך בדיון בבג"ץ ואמר את המובן מאליו - שבמשפטו של ראש הממשלה יש עניין ציבורי חריג יחיד ומיוחד.

על רקע הדברים האלה אישרו בסביבת היועץ שאם נתניהו יבקש לשדר את המשפט בשידור חי, הוא לא יתנגד, או במילים אחרות – יסכים לכך. וזה מקרב אותנו מאוד לאפשרות שזה אכן יקרה.

בישיבה עלו תרחישים שונים לגבי המשפט. בין היתר הסכימו כולם שהניסיונות להשחיר את היועץ המשפטי לממשלה ולעשות לו דה-לגיטמציה ערב פתיחת המשפט -יחריפו ככל שנתקרב למועד הדיון.

עוד עסקו בדיון גם בשאלה איך ינוהל המשפט מבחינת הפרקליטות. הוסכם שלצד צוות התובעים בבית המשפט יהיה צוות נוסף מסייע בפרקליטות, וגם שתיק 2,000 ו-1,000ינוהל בידי הפרקליט יוני תדמור ושאת תיק 4,000 תנהל הפרקליטה יהודית תירוש. על כל זה תנצח באופן הדוק הפרקליטה ליאת בן ארי.