אירוע דקירה בכניסה לבית החולים, ככל הנראה על רקע פלילי: גבר שהתקרב היום (רביעי) סמוך לשעה 13:30 למאבטחים בשער הכניסה הראשי לבית החולים שיבא בתל השומר כשהוא חמוש בסכין, דקר את סגן קצין הביטחון של בית החולים - ופצע אותו באורח קל. בתיעוד שהגיע לידי N12 נראים מאבטחי בית החולים יורים לעבר הדוקר - ומנטרלים אותו. מאוחר יותר התבררה זהות הדוקר - מוסטפה יונס, גבר בשנות ה-30 לחייו מכפר עארה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מצבו של המפגע, מוסטפה יונס, הוגדר אנוש לאחר שנורה בפלג גופו העליון - וכעבור זמן קצר נקבע מותו. פצוע הדקירה והדוקר הובהלו שניהם לטיפול בבית החולים. מאוחר יותר התברר כי יונס הגיע לבית החולים יחד עם אמו במטרה לקבל טיפול פסיכאטרי, כשיצאו חזרה מהמקום יונס לא חבש מסכה ואדם שהיה במקום העיר לו על כך. בתגובה הוציא יונס סכין - אך אמו הפרידה בין השניים, בנה החזיר את הסכין לכיסו והם הסתלקו מהמקום.

האזרח שהתעמת עם יונס דיווח למאבטחים על כך שאדם חמוש מסתובב במקום, וזמן קצר לאחר מכן איתרו המאבטחים את יונס בסמוך לשער בית החולים, הוא שלף את הסכין פעם נוספת – והמאבטח במקום ירה בו כפי שניתן לראות בתיעוד מהאירוע.

אירוע דקירה בביה"ח תל השומר (צילום: מד"א)
הדוקר שרוע על הקרקע לאחר שנוטרל | צילום: מד"א

  

"בשעה 13:29 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על אדם שהותקף סמוך לשער הכניסה הראשי של בית החולים תל השומר", נמסר ממד"א. "חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבית החולים שיבא בתל השומר שני פצועים, בהם גבר כבן 30 במצב אנוש תוך כדי פעולות החייאה, וגבר כבן 30 במצב קל עם פצע דקירה".